reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie dziewczyny
My juz wreszcie u siebie w domku. Remont łazienki zakończony hurra:tak: Teraz tylko jeszcze musimy polozyc panele w pokojach i zaczniemy przygotowywac pokój dla naszej malutkiej. Jesli chodzi o zakupy prawie wszystko mam dla dzidzi.
A od paru dni boli mnie prawy pośladek ledwo chodze. To przy ciąży normalne. Obciązenie ciała powoduje ten ból. Siedze w domu i w większości leżę.
 
reklama
aha i ogladałam gazetkę Lidla i były znowu artyluły dziecięce, ale nie weim od kiedy bo ulotki nie mam a na stronie jeszcze nic nie ma. napewno były ubranka, podgrzewacz (45 zł), sterylizator, śpiworki do spania
 
No i wróciłam juz do domku...

Powiem Wam, że przeszłam się godzinkę, spacerkiem, bo i tak szybko nie mogę, idę raczej kiwając się na boki jak kaczka :-D:-D:-D, ale mimo tego, że pogoda niczym nie dorównuje tej, która była przez kilka ostatnich dni to jest przyjemnie, ciepło i czuje się wiosnę

Kathy, ja tez mam troche prasowanka, które zawsze odkładam na "jutro", mój R zawsze się irytuje, że odkładam na "jutro" już tydzień ;-), a nie pozwalam mu prasować, bo wydaje mi się, że ja zrobię to lepiej, tzn., jeżeli chodzi o moje ciuchy, chociaż jego tez wolę sama prasować, bo on by wogóle nigdy nie prasował, chyba że koszule, ale akurat tego nie potrafi :-D, więc zawsze prasowanko leży do momentu, aż ja łaskawie się nie ruszę, by to zrobić, i dziś mam taki zamiar, mam nadzieję, że nie odłoże na "jutro" :-D:-D:-D
 
Witajcie majóweczki!!!
Ja tak tylko na chwilkę bo zaraz trzeba by się jeszcze umyc i hop siup do ginka nie mam jakos weny bo moja dziecinka kochana tak masakruje moe żebra od poniedziałkowego wieczoru że najchętniej to bym oddychac przestałą wybaczcie że tak tylko o sobie:zawstydzona/y:
Trzymajcie się cieplutko i uważajcie na siebie:tak::tak:
 
Zobaczycie jak szybko zleci nam ten kwiecień niedawno święta były:tak:, zaraz zacznie się rozpakowywanie pod koniec tego miesiąca, nic na siłę, najlepiej zadecydują nasze skarby, kiedy się pojawić:-):-)
 
je też do końca maja muszę czekać niestety a wczoraj mnie tak podbrzusze polało że jak się położyłam spać to ruszyć się nie mogłam bo takie kłucie i ból czułam i ani sie przewrócić na bok ani nic ale dzisiaj rano już mi przeszło tylko troszkę coś czułam a do tego moja Zosia wariuje dzisiaj w brzuszku:happy:
 
reklama
Garki pomyte,prasowanko na dwie tury podzieliłam i pierwsza gotowa -wszystkiego naraz nie dam rady bo to jest niezła góra:-D:-D:tak:.A zreszta jem zupke a mój A zaraz wraca i ruszamy na podbój sklepów-mama nadzieje ,że choc cos tam kupie wkońcu czas najwyzszy.Z godzine temu listonosz przyniusł mi laktator który zamawiałam 2 dni temu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przesyłka expressssowa polecam normalnie tego sprzedawce:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:.A kupiłam z AVENTU pierwszym razem byłam zadowolona z tej firmy i tez taki miałam ale pozyczony i teraz mam swój.
 
Do góry