reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Kurcze ja tez jak czytam ze juz sie pakujecie to jestem troche przerazona wiem ze juz blisko ale chyba dla mnie jeszcze za wczesnie zeby sie pakowac ....
 
reklama
Bo jest jeszcze czas, ale ja zawsze taka byłam, że musiałam mieć wszytsko poukładane na "tip-top" i "zapiete na ostatni guzik", ale taka już jestem, wiem poprostu, że psychicznie wtedy czuję się lepiej i Robert też, bo nie musi się martwić, bo zadbam o wszytsko lepiej :-D
 
Minka - zatoki fatalna sprawa. mi od dwoch lat juz sie ciagna, a w ciazy drugi raz juz sie odzywaja... kurcze, 8my miesiac... ani sie obejrzysz.:-D

Ja z torba do szpitala jeszcze nie szaleje, bo jeszcze duzo czasu.. coprawda kilka rzeczy mam juz zamowionych dla siebie i jutro maja dotrzec, ale najwczesniej to raczej pod koniec kwietnia zaczne sie pakowac...

Aurelia - a lekarz o ktorej?
 
Ech dziewczyny przerażacie mnie. ja dopiero na allegro zamówiłam sobie pare rzeczy potrzebnych do szpitala a Wy już jesteście prawie całkiem spakowane:) ale ja to tak jak Łania dopiero pod koniec kwietnia się za to poważnie zabiorę.
 
Dopiero dziś przeczytałam o Patryczku...:-( mam nadzieję, że Toleczka nie odzywa się, tylko dlatego, że ma jakieś ważniejsze zajęcia, a nie zostawiła nas na zawsze... Czekamy na Ciebie Kochana...Odezwij się :tak::tak::tak:
 
Witam Was majóweczki w ten słoneczny dzionek:-)

Dzisiaj trochę później się zjawiłam ale wpadła mnie odwiedzić koleżanka.

POLKA27 dziękuję za poradę, tylko nie wiem czy bez konsultacji z lekarzem mogę sama zażyć te tabletki???

DOTKASS Ja też przechowuję test ciążowy i wszystkie zdjęcia USG, mam ich już ze 12 sztuk, czasem nawet 3 zdjęcia dostaję od lekarza.
A co do torby do szpitala to ja nawet jej jeszcze nie kupiłam nie mówiąc już o zawartości!!!!!!
 
reklama
Czesc Dziewczyny:-)
A ja juz jestem w domku, nawet nie wiecie jak bardzo sie ciesze, szkoda tylko mi Tolki:-( kurde jaki ten los jest niesprawiedliwy.
TOLKA JESTEŚMY Z TOBĄ I TRZYMAMY MOCNO KCIUKI!!!
Ide coś zjeść a potem jade na zakupki z mama:-)
Buziaczki:*
 
Do góry