reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dzień dobry Majóweczki!!!
U mnie za oknem piękne słoneczko :-). Oczywiście mam za sobą "sufitowanie"-jak to nazwała Aurelia, ale już nawet nie próbuję z tym walczyć.

Też zostawiłam sobie na pamiątkę test ciążowy :-):-):-)
 
reklama
Ja za to do godziny 3 spałam a później to już różnie było:-p Zaraz zjem sobie śniadanko i jadę w odwiedziny do cioci i oczywiście po drodze wstąpię po wyniki:confused: W ogóle ostatnio mam strasznego lenia nic mi się nie chce robić a jak już coś zrobię to jestem tak zmęczona że położyć się muszę...:confused: straszne zwłaszcza że zawsze aktywnie dzień spędzałam:happy2:

Pozdrawiam i miłego dnia życzę:-):-):-)
 
pola, biedna Ty jesteś z tym sufitowaniem, mi się udało przespać nockę. Dziś J wraca z delegacji i pewnie jak będę z nim spała to dopadnie mnie bezsenność. Samej mi się jakoś lepiej śpi....:baffled:. Może dlatego, że potrzebuję teraz więcej miejsca i J jak zacznie koncertować to mnie trzęsie. Chrapie, jak zarzynany prosiak, ha ha ha. Nagrałam do i puszczam, żeby sobie posłuchał, jaki to z niego romeo chrapiący.:-D
 
Cześc dziewczyny u mnie piękna pogoda az mi się w domu nie chce siedzieć .:-)
Zaraz jade do Ikei po kocyk polarowy dla maluszka .Jest bardzo tani tylko szkoda ze tylko w kolorze błekitnym. Ale sadze ze Zuzi to chyba nie zrobi rożnicy .
IKEA | Pościel | Koce i narzuty | IRMA | Pled

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz . Wiem ze wy byłyście juz robić krzywą cukrową . Moja lekarka coś nic mi nie mówi na ten temat . A następna wizyte mam dopiero 25 marca.
 
Cześc dziewczyny u mnie piękna pogoda az mi się w domu nie chce siedzieć .:-)
Zaraz jade do Ikei po kocyk polarowy dla maluszka .Jest bardzo tani tylko szkoda ze tylko w kolorze błekitnym. Ale sadze ze Zuzi to chyba nie zrobi rożnicy .
IKEA | Pościel | Koce i narzuty | IRMA | Pled

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz . Wiem ze wy byłyście juz robić krzywą cukrową . Moja lekarka coś nic mi nie mówi na ten temat . A następna wizyte mam dopiero 25 marca.

Vanessa też kupiłam taki kocyk i nie polecam, strasznie się elektryzuje, a kupiłam także dla nas dwa, ale wybóra należy do Ciebie ;-)
 
A co do badania na cukrzycę to przypomnij na następnej wizycie, często lekarze są zaganiani i zamysleni, tymbardziej, że mają dużo ciężarnych ostatnio pod swoją opieką ;-), mi mój przez pomyłkę dał najpierw tylko na czczo, a ja zobaczyłam to dopiero na badaniu, więc jak byłam ostatnio u niego to powiedziałam, że chyba zapomniał dopisać ilości glukozy, i rzeczywiście- poprostu przeoczył i nie zaznaczył :-)
 
reklama
Hej hej:)
U mnie na razie świeci słoneczko.

Aurelia - hehehe skąd ja to znam. Mój chrapie tak samo ale ja ostatnio jestemtak padnięta że nawet go nie słyszę. Na szczęście :)

Vanessa2 - ja też jeszcze nie miałm tego badania ale idę do gina 19 marca więc się go wypytam o te badania.

Już wiadomo. Mój mężulek wyjeżdża w delegację we wtorek. To już na 100%. Mamy dla siebie już tak mało czasu:(
 
Do góry