reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Czesc Majoweczki!

Aurelia - niestety odsypianie slabo mi poszlo, bo zasnelam po 3ciej, ech. A wiesz? Mi tez chyba samej spi sie lepiej, jak nie ma Meza... przed ciaza to bylo na odwrot..

U nas piekne slonko, bedzie trzeba sie przejsc niedlugo, bo jakas nieprzytomna jestem... glowa boli i znow mam cale zatoki zawalone...

Milego dnia!
 
reklama
Łania współczuje, ja z zatok nie mogłam wyjść przez 2 tyg:baffled: i jeszcze mnie trzyma a idzie 3 tydzień.

Ja przez moje choróbska nie byłam u gina, ale teraz w sobotę już idę niezależnie co by sie działo!
dziś zauważyłam, że suwaczek wszedł mi w 8miesiąc szik jak szybko ten czas leci...
 
Jeszcze się naśpimy z tymi naszymi facetami!!
Za godzinkę jedziemy do hurtowni, może wrócimy z łóżeczkiem i całą resztą do łóżeczka. Cholera wie, co mnie dziś czeka u lekarza, lepiej żebym była przy tych zakupach! Jest jeszcze kupę rzeczy do kupienia, zaczynam panikować chyba.:szok:
 
Aurelia ja też chyba zaczynam panikować, tzn może nie dosłownie, bo prawie wszystko już mam, oprócz wanienki i kilku rzeczy, na które czekam, bo zamówiłam przez allegro, a kosmetyki zostawiłam sobie do kupna na kniec kwietnia, żeby świerze były ;-), ale już spakowałam torbę do szpitala, a moja siostra ta co rodzi też w maju się ze mnie śmieje i mówi "opanuj się kobieto" jeszcze tyle czasu, ale ja wolę być przygotowana na wszytsko, tymbardziej, że obawiam się, że jak się zacznie to nie będę kontorlowała, a mój Robert tym bardziej i o czymś zapomnimy ;-)
 
Aurelia ja tez nie mam jeszcze torby do szpitala ;-) bo w sobote sie dopiero dowiem co i jak do niej włożyć ;-)
 
Oj jak czytam o tych delegacjach waszych facetow to tak teraz sobie przypominam jak moj tak jezdził i tylko choroby zarazki itp podobne przywoził a nie mowiac o tym jak sie teskniło teraz wiec wam współczuje ale wiadomo kazda praca inna i czasem to wymaga dobrze ze teraz robi na swoim

Jak pisałam o tych lepszych mozliwosciach w leczeniu to chyba nie tylko chodzi juz o takie ostateczne metody choc wiadomo tez , ale wtedy to nawet chyba takich zwyklych badan ni robili co mozna farmakologicznie leczyc
 
reklama
Do góry