reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dzień dobry wszystkim, u mnie też dzisiaj kiepska pogoda. Co prawda nie pada ale jest zachmurzone.
Dziubek82 tak, tak jesteśmy rówieśniczkami i ja również nie mam nic do szpitala, nawet torby.
Wczoraj byłam w Katowicach w Silesi Center i myślałam, że kupię jakieś ciuszki dla mojego szkrabka a tu!!!! W Smyku ceny zabójcze, za zwykłe śpiochy z kaftanikiem 42,00 zł. I jeszcze żeby były jakieś ekstra... a to zwykłe różowe, bawełniane nawet bez żadnej aplikacji...Stwierdziłam, że nie warto a w 5 10 15 i w Benetonie nic specjalnego nie znalazłam.
jo-anna-on mieszkam niedaleko Tychów
 
reklama
Dzień dobry wszystkim, u mnie też dzisiaj kiepska pogoda. Co prawda nie pada ale jest zachmurzone.
Dziubek82 tak, tak jesteśmy rówieśniczkami i ja również nie mam nic do szpitala, nawet torby.
Wczoraj byłam w Katowicach w Silesi Center i myślałam, że kupię jakieś ciuszki dla mojego szkrabka a tu!!!! W Smyku ceny zabójcze, za zwykłe śpiochy z kaftanikiem 42,00 zł. I jeszcze żeby były jakieś ekstra... a to zwykłe różowe, bawełniane nawet bez żadnej aplikacji...Stwierdziłam, że nie warto a w 5 10 15 i w Benetonie nic specjalnego nie znalazłam.
jo-anna-on mieszkam niedaleko Tychów

Bardzo fajne są ciuszki w H&M, szczególnie skarpeteczki, bo bez uciskających ściągaczy :-), a i jeszcze fajne ciuszki np. body, czy śpioszki mozna zanleźć w C&A, siostra kupowała swojemu małemu w TESCO, podobno bardzo tanie, fajne i dobre gatunkowo, nie miałam okazji sprawdzić, bo większośc ciuszków pokupowała moja Mama, właśnie w H&M i C&A- są sliczne i naprawdę fajne gatunkowo
 
Dotkass też byłam wczoraj w C&A ale ze śpioszków był tylko jeden rodzaj, niezbyt mi się podobał, a tak to przynajmniej w Katowicach nic więcej nie było, owszem takie większe rozmiary były ale to od 80 A w H&M nie byłam jeszcze.
 
Dobra lecę coś ogarnąć w mieszkanku, póki mi się chce, bo znów słoneczko wyszło zza chmurki :-)

Jeszcze pewnie się pojawię później
Buźka ;-)
 
Ja na szczęście dostałam większość ciuszków od koleżanki po jej dziecku, kupiłam tylko parę rzeczy w smyku, ale rzeczywiście rzeczy są tam baaaardzo drogie. A w 5-10-15 zazwyczaj nie ma nic ciekawego, a tanio też nie jest :no:
 
hej dziewczyny

a u mnie strasznie ciemno pewnie bedzie lalo jak nie wiem ... jesli chodzi o biustonosze to ja sobie kupilam w tesco takie z promocji zwykle bawelniane bez usztywniaczy za trzy dlam 12zl i dla mnie sa bardzo dobre i nie bede juz dokupowac tych zapinanych..

wogole to u nas wielka radosc bo moj ojciec wreszcie sie przemogl poszedl do pracy i dzis wyjezdza do Holandi na mieisac jezdzic autokarem.. ale fajnie bedzie troche ciszy bo straszna glinda z niego...

a i co ciekawe ja na 60% bede rodzila w kwieniu lekarz powiedzial ze nie dotrzymam do maja przez to spojenie ale jak tylko miie 36 tydzien moze sie zaczac.... dlatego mam uwazac do tego czasu
 
Witajcie kochane!
Karola co za tragedia, strasznie współczuję, jak się poczujesz już na siłach to wracaj do nas.

Ja własnie urządzam pranie dzidziusiowych rzeczy, korzystam ze słoneczka i wywieszam wszystko na ogród. Mam nadzieję że żaden deszcz mnie nie zaskoczy.:confused:
 
Ja właśnie wybieram się w weekend do kuzynki po ciuszki po mojej chrześniaczce, ma ich dosyć sporo no ale wiadomo jak każda mama muszę mieć też nowe, nie mogę sobie odebrać takiej przyjemności jaką jest kupowanie tak wspaniałych rzeczy. Łóżeczko zamówię na pewno przez allegro bo jest tańsze o 100 zł niż w naszych sklepach model Radek VII kolor teak, no i pościel z firmy mamo tato w seledynową krateczkę taką 10 elementową obowiązkowo do tego zasłonki muszę mieć bo po prostu na nie zachorowałam.
 
Witajcie dziewczynki!!:-)
U mnie dzisiaj troche slonka troche chmurek. Dzisiaj jade kupic prodzek do prania i od jutra robie pranie. Juz nie moge sie doczekac tego wieszania , prasowania i skladania ciuszków .

Dzisiaj jet wyjatkowy dzien bo mamy z mezusiem rocznice . Jesteśmy juz małrzeństwem 100 dni wiec postanowiliśmy to uczcic i idziemy do kina :-)

Miłego dzionka wam życze
 
reklama
Witam:-)

A ja zaraz zabieram się za prasowanie ciuszków dla małej:) wczoraj poprałam więc czas najwyższy poprasować zwłaszcza że jak zwykle jestem sama w domku i nie mam co robić:-p więc można zabrać się za przyjemności:-D:-D:-D

Miłego dnia;-)
 
Do góry