reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam,mnie rano zbudzilo piekne slonko a juz po nim sladu nie ma.Dzis nie mam nic w planachdo roboty,obiadek tez mam bo tesciowa wczoraj dala na wynos jeszcze.Odkurzac juz nie moge bo strsznie mnie to meczy i boli przy tym kregoslup i brzuch.
Karola wspolczuje :(

Ja tez obiadek mam, z wczoraj został :-), a slonko też się już chowa i u mnie. Właczyłam już pranie i miałam zamiar posprzątać, ale nie wiem, bo tez mnie kręgosłup od odkurzania pobolewa :-(. Wczoraj wieczorem od tego, że sprzątałam i gości miałam (siedziałam cały czas) to tak mnie bolały lędźwie, że myślalam, że pier***ca dostanę :wściekła/y:
 
reklama
Dzięki Dotkass za linki. Te staniki są w całkem przystępnej cenie. Akurat tych sprzedających jeszcze nie przeglądałam:)
 
Iwonka -ten w kwiatuszki jest przesliczny:) Tak własnie sobie pomyślałam że kupię dwa staniki. Jeden tańszy zwykły i jeden taki bardziej sexi. Myślę że coś znajdę:)
 
Iwonka, ten elegancki naprawdę super...hmmm...ale poczekam do porodu z kupnem, bo nie wiem jaki będę miała rozmiar, teraz mi juz urosły piersi znacznie, a małych nie miałam, ciężko mi się je nosi :blink:, nie wiem ile moge się jeszcze spodziewać :confused:
 
Ja jutro ide na usg i wizyte lekarska odrazu.Juz sie nie moge doczekac ale i mam obawy jak to zwykle przed usg.
 
Dotkass to tak jak i moje,a pamietam ze z Vanesska jak urodzilam to wtedy jeszcze mi urosly.
Zaraz ma przyjechac moj tata wiec chyba pojade sobie z nim na stadion kupic koszulki do szpitala......
 
Te eleganskie super ale chyba nie ma rozmiaru dla mnie bo ja musze miec treraz pod biustem 90...bo 85 mnie sciska
 
reklama
Iwonka- ciekawe czy potwierdzi się córcia.

Dziewczyny a będziecie robiły sobie USG trójwymiarowe ?? Ja tak właśnie się zastanawiam, bo moja mała jest pępowiną owinięta. Wydaje mi się że na takim USG będzie dokładniej widać czy się odwinęła.
 
Do góry