reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ja mam w domku magiel, więc pieluchy, pościel przemagluję, hehe robię to pierwszy raz, moja teściowa zawsze maglowała.:-):-):-)
 
reklama
zazdroszcze wam że juz bedziecie miały wszystko gotowe :tak:ja jeszcze nie moge bo u mnie od pażdziernika trwa remont i wszystko co bym wyprała i poukladała to i tak sie zakurzy mam tylko nadzieje że zdąze :no:

dziweczyny wiecie co mnie ciągle meczy temat wizyty u lekarza z maleństwem ,wiem że napewno na szczepienie po 6 tygodniach ,ale czy jak nic sie nie bedzie działo to powinno sie iść wcześniej do jakieś kontroli :confused:wiem że przychodzi położna ale zanim ona przyjdzie i jej spytam to ten temat mnie meczy . :tak::-)
 
Witam was kochane o mnie sie nie martwcie nic mi nie jest poprostu nie miałam czasu siąć do komputera te kilka dni.........:no:Mam tych pare stron do nadrobienia nie powiem ale jakos dam rade.Widzeże wydarzyło sie tyle rzeczy ,że jestem w szoku:szok::szok::szok:!!!
Przedewszystkim chciałabym bardzo przytulić i pocieszyc Vivien i Grzesia -musi być dobrze i najważniejsze nie załamywać sie !(wiem,łatwo mi mówić...)
Karola1982-współczuje straty brata:-(
Witam nowa majóweczkę Lucynke2007!!!:-)
I lece nadrabiać tekst pare stron w stecz:sorry2:
 
a bo zapomne potem..Co do proszku dzidziuś (bo tak chwaliłyście)kupiłam go i jestem szczerze niezadowolona :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(.
Bardzo mi zapach nie odpowiada i nawet mąż powiedział,że nadaje sie do prania starych skarpet bo taki ma zapach eh przynajmniej już wiem ,że go nie kupie a prałam w nim ciuszki starszego syna i teraz spróbuje w innym .Może wam dzidzius odpowiada ale mi niestety nie........ dobrze ,że sa inne proszki ,
a prałyście może w płatkach mydlanych bo pamietam takie zamist proszku???:confused:
 
Kamilka, w takim razie dbaj o siebie, bo wiadomo, że im dłużej maluszek siedzi w brzuszku to lepiej. Trzymam kciuki ;-)

Lucynka tez zamówiłam to łóżeczko, już mamy nawet złożone, ale my jechaliśmy odebrać osobiście. Łóżeczko jest śliczne i solidnie wykonane, trochę roboty było ze skręcaniem, ale ja to lubię, a z mężulkiem mielismy przy tym masę radości :-)


Vanessa gratuluję 100!!! Miłego wypadu do kina ;-)

Ja właśnie wrzuciłam ciuszki do pralki i jutro będę prasowała :-), przed chwilą kurier przywiózł mi majtki jednorazowe i podklady dla kobiet po porodowe, więc już spakowałam do torby, brakuje mi jeszcze tylko koszulek, które też dziś będę prała i w torbie dla mnie będę miała już wszystko :-D, a dla Niuni muszę jakąś mniejszą torbę wykąbinować, uprać no i zacząć pakować ;-)
 
a bo zapomne potem..Co do proszku dzidziuś (bo tak chwaliłyście)kupiłam go i jestem szczerze niezadowolona :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(.
Bardzo mi zapach nie odpowiada i nawet mąż powiedział,że nadaje sie do prania starych skarpet bo taki ma zapach eh przynajmniej już wiem ,że go nie kupie a prałam w nim ciuszki starszego syna i teraz spróbuje w innym .Może wam dzidzius odpowiada ale mi niestety nie........ dobrze ,że sa inne proszki ,
a prałyście może w płatkach mydlanych bo pamietam takie zamist proszku???:confused:

Ja z Jelp'a jestem baaaaaaaaardzo zadowolona, chociaż droższy, ale warto, zresztą tak jak wcześniej pisałam moja siostra przy pierwszym dziecku nie kupowała później dla siebie proszku tylko prała w Jelp'ie i była też zadowolona :-)
 
Ja z Jelp'a jestem baaaaaaaaardzo zadowolona, chociaż droższy, ale warto, zresztą tak jak wcześniej pisałam moja siostra przy pierwszym dziecku nie kupowała później dla siebie proszku tylko prała w Jelp'ie i była też zadowolona :-)



No właśnie ja miałam zamiar prać w jelpie ale dziewczyny zachwalały dużo tańsze proszki bez jakielkolwiek różnicy (tylko cenowej)to spróbowałam a i teraz już wiem,że zostaje przy jelpie .A czy płynów do płukania też używasz z jelpa?A przecież jest jeszcze jelp soft 2w1 tez spróbuje :tak:
 
No właśnie ja miałam zamiar prać w jelpie ale dziewczyny zachwalały dużo tańsze proszki bez jakielkolwiek różnicy (tylko cenowej)to spróbowałam a i teraz już wiem,że zostaje przy jelpie .A czy płynów do płukania też używasz z jelpa?A przecież jest jeszcze jelp soft 2w1 tez spróbuje :tak:

Nie płynów na razie nie, może później, siostra też na początku nie używała, płukała proszek dwukrotnie ;-) i fakt ubranka i tak były miękkie i pachnące jak pamiętam :-).
 
Chyba zrobie dzis pomidorówkę, mam taka ogromna ochotę :-p, co prawda obiadek mam, ale jak przyjdzie mi na coś ochota to muszę to zjeść, dobrze, że nie za często mam takie zachcianki, przynajmniej nie męczę mężusia, żeby o 24 leciał do sklepu (moja siostra tak miała przy pierwszym) :-D
 
reklama
Dzien dobry Majoweczki!

Karola - współczuję... trzymaj się na ile to możliwe...

Kathy - dobrze, ze napisalas o tym proszku, bo juz chcialam wiecej go zakupic, ale to chyba jednak zakupie Jelp odrazu.

Ja od rana na nogach, bo musialam znow zaniesc mocz do badania, jak znow wyjda jakies bakterie, to pewnie jakies bardziej szczegolowe mi zaleca..
Pozniej bylam w Smyku, ale niewiele ciekawego znalazlam.. kupilam tylko 2 czapeczki i skarpetki, bo jakos ciuszki mnie nie zachwycily... pozatym chyba poczekam do usg 26.03, zeby potwierdzic dziewczynke...
Przegladam teraz allegro i zaraz zamowie chyba laktator Tommee i pizamki, gatki jednorazowe i podklady dla siebie...

Milego popoludnia.
 
Do góry