reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
No to dobrze ze wszystko ok !

Dziewczyny czy macie w domu elektrycznego grila i interesuje mnie tez frytkownica.Co przyzadzcie w takich urzadzeniach np we frytkownicy co oprocz frytek...

Ide lulu,lub przynajmniej polezec bo juz mnie krzyz nawala a dziecko strasznie sie rozkopuje w brzuchu.....Dobranoc
 
Witam wszystkie przyszłe Mamy:-):-):-).
Moje Maleństwo planowo ma przyjsc na swiat 22 maja, już nie mogę sie doczekać:-).

Pozdrawiam.
 
Witam wszystkie przyszłe Mamy:-):-):-).
Moje Maleństwo planowo ma przyjsc na swiat 22 maja, już nie mogę sie doczekać:-).

Pozdrawiam.
Witaj kolejna majoweczko!:tak::-):-):-):-):-):-):-)

A my nie spimy od 7:30:sorry:niestety dziecko nie uwaza niedzieli za inny dzien w ktorym mozna by sobie pospac dluzej:baffled:Milego dnia:-)
 
Witam się w niedzielę, słoneczko świeci:-), a ja sama, słomiana wdowa. Ale odpoczywam i zaczynam tęsknić...dziwne:sorry:.
Miłego dnia kochane.
 
Witam niedzielnie.
Jesteśmy już po spacerku do/z kościoła. Pogoda słoneczna, super.

Dziewczyny czy macie w domu elektrycznego grila i interesuje mnie tez frytkownica.Co przyzadzcie w takich urzadzeniach np we frytkownicy co oprocz frytek...
Grilla nie mam, mam za to frytownicę (której pozbyła się moja teściowa bo miała dwie takie same) i stoi bezużyteczna, po pierwsze rzadko robimy frytki a po drugie idzie tam za dużo oleju. Lepiej więc inne potrawy smażone w głębokim tłuszczu zrobić w węższym garnku. A tak w ogóle to rzadko u mnie sięje potrawy z głebokiego smażenia.

Witam wszystkie przyszłe Mamy:-):-):-).
Witam mamusię i Frania.
 
Witajcie majowe mamusie:)
Dołączam do was. Termin porodu na 19 maja 2008. Jestem mieszkanka Zabrza.
Pozdrawiam wszystkie majowe mamusie:)
 
hej dziewczyny u mnie niedziela strasznie spiaca mam strasznie niskie cisnienie jak na siebie... normalnie mam 115,122/ 80,75 a dzis mam 103/62 i nie moge glowy uniesc tak chce mi sie ciagle spac..:tak::tak: my juz po obiadku
 
reklama
Witam wszystkie majowe mamusie:-), coraz nas więcej i super. Dużo tych wakacyjnych dzieciaczków będzie:tak:.
 
Do góry