reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ja też się witam weekendowo:-).
Zaliczyłam dziś zakupy dzieciaczkowe, tzn same kosmetyki. Za bardzo nie szalałam, bo nie wiem co nam podpasuje, a co nie;-).
Teraz ma tydzień luzu, mój J pojechał na ferie z synem. Odpoczniemy sobie troszkę od siebie i od naszych problemów:baffled:.

A co do głupich tekstów naszych facetów, to mój J przebił chyba wszystkich. Byliśmy na zakupach i wzięłam sobie do niesienia najlżejszą torbę z zakupami, a J mi ją wyrywa z ręki, że będzie niósł sam wszystkie zakupy. Ja mu mówię, że to było lekkie i mogę nieść, a on mi co?? Mówi: "...taa, potem mnie znowu na tym swoim forum obsmarujesz!!..."
Myślałam, że umrę ze śmiechu!!:-)Czyli BB górą!!:-D:-D:-D
 
reklama
Dzien dobry! ja po wyprawie do sklepu z wózkami, Maks śpi, mąż rąbie drewno na dworze.
Wczoraj poszedł z kolegami na piwko i kolację, wrócił nawet wcześnie jak na niego (23), ale powiedział mi coś takiego..... że mi się totalnie wszystkiego już odechciało. Teraz niby twierdzi, że gadał po alkoholu, ale.... nie wiem czy wierzę :-:)-( chyba nie.


Ola, nie wiem, co powiedział Ci mąż, ale często po pijaku mówi się to, co leży nam na duszy. Ale jeśli to było przykre dla Ciebie, to mam nadzieję, że nie było to serio.:no: Ale mamy wątek zamknięty, tam są nasze żale.Ściskam Cię mocno, i siły życzę.
Mój J, jak jest pijany to budzi sie w nim amor:laugh2:.
 
Niesia - ja mam zdecydowanie to samo! Mieszko dcokładnie 2 tygodnie jest już chory i w piatek dostał kolejną serie lekarstw wiec pewnie i kolejny tydzień spędzimy sami zamknięci w domu! Jest ciężko....
 
Dziewczyny mam do Was pytanko.... Czy Wy tak sumiennie, codziennie smarujecie brzuszki kremikami, olejkami itd? Bo ja sobie na poczatku ciąży odpuszczałam ale teraz to codziennie z tym walcze, choc powiem szczerze ze nie bardzo mi sie chce czasami....:-p


Od poczatku ciąży staram się codziennie, a wychodzi mi to z bardzo róznym skutkiem :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Od poczatku kupuję krem Pharmaceris dla kobiet w ciąży i jest naprawdę rewelacyjny... mam skłonność do powstawania rozstepów, a odkąd go stosuję, to nic mi sie nie pojawiło (i oby tak dalej)

Pharmaceris M - Kosmetyki w sklepie internetowym Dr Irena Eris
 
widzę, ze weekend sprzyja wyprawom na zakupy :) my też byliśmy dziś w sklepach meblowych, żeby zamówic sobie jakąś fajową sypialnię...i kicha :(:(:( nic nie znaleźlismy, a mebelki, które nam sie podobaly nie mialy w opcji łóżka 160*200 tylko pojedyncze.....bez sensu
 
Witajcie po długiej przerwie! Nie pokazywałam sie przez 2 tygodnie bo jestem u mamy i nie ma tu komputera, alee dzisiaj mąż przywiózł mi laptopa i moge do was zajrzec wreszcie!!! Tylko kiedy ja przeczytam te wszystkie wątki?
A jeśli chodzi o mężów i konflikty to nic tak dobrze nie robi dla związku jak małe rozstanie. Jaki on jest dzisiaj kochany!!!
 
Ja tez bylam na zakupach...kupilismy dvd dla dziecka na bajki zeby nasz tv zwolnila:-D:-D i kupilismy nowy nocnik,juz 4 do kolekcji:sorry:no ale to 6 zl wydatku a moze jak jej sie teraz ten spodobal to bedzie go uzywac:happy:a jutro mamy goscia,bedzie mojego R cioteczna siostra z dzieckiem o pol roku mlodsza od naszej wiec sie wybawia a znaja sie niewiele bo one mieszkaja w niemczech..:sorry:

Oj jak ja bym chciala tak z tydzien pobyc gdzies z dala od swojego malzonka:tak::rofl2:
 
W Wałbrzychu na tablicy ogłoszeń przed porodówką jest taka informacja... też się trochę zdziwiłam, ale cóż :eek:


pola1981 ty jesteś z wałbrzycha ?





































 
reklama
Do góry