reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
No wreszcie! Wittajcie po długiej przerwie! 2 tyg nie miałam dostępu do kompa, bo jestem u mamy, ale teraz wracam do świata i lecę najpierw czytac , co naskrobałyście.

I witam nowe mamuśki!
 
Naweett nie widziałam, ze mój wczorajszy post sie załadował, myślałam, ze nie...

Ale super pogoda dzisiaj była! Dalismy sobie z Kubasem wycisk na spacerze, plac zabaw po drodze i ogólne szaleństwa, przyszlismy do domu wymęczeni oboje, a teraz odpoczywam przy kompie i popijam kawkę... a babcia przejęła potomka w swoje ręce, bo we wtorek wracamyy do domu
 
U nas nie bylo slonka ale i nie padalo....Goscie sobie poszli,dziewczynki sie wybawily a moje dziecko zasnelo po wszystkim w takiej pozycji:sorry::sorry::sorry:i to na swoim nowym nocniku..:-Djak nie zaklada ich na glowe to teraz sluzy jako lozko:-D:-D:-D:-D:szok::szok:
 
Cześć Kobitki, witajcie po weekendowej przerwie.:-)

Iwonko - zdjęcia super:-D Oby zblizenia z nocnikiem byly coraz owocniejsze.;-)
Co do grilla elektrycznego - ja polecam, milo posiedziec przy takim grillu, pogadac i zjesc powoli, jak dla mnie fajna sprawa.:-) Co do frytkownicy mam podobne wrazenia jak jo-anna-on - moja mama ma dwie, a ja nawet tego nie chce, bo sie tak zadko uzywa... frytki robie w piekarniku, bo mniej tluste, no fakt moze troche gorsze... A funkcjonalnosc - np. kurczak w ciescie, czy ryba... ostatnio jadlam u Siostry sajgonki z frytkownicy, nie powiem, byly bardzo dobre, ale jednak dla mnie taka ilosc tluszczu jest do zjedzenia tylko raz na jakis czas...

Co do stosowania kremikow w ciazy - ja codziennie uzywam Mustela - na rozstepy, a do biustu ten specjalny do biustu... i jeszcze teraz dorzucilam oliwke, tez codziennie.

Miłego wieczorku.
 
Co do smażenia w głębokim tłuszczu to się nie zgodze z Wami ja korzystam tak średnio często z frytkownicy
i po pierwsze olej tam wlany nie jest na raz ale warto go potem przechowywać w niezbyt ciepłym miejscu można nawet sobie przelać do jakiego pojemnika i schować do lodówki po drugie potrawy smażone w takim tłuszczu wcale nie są bardziej tłuste bo we frytkownicy temperatura jest wysoka co powoduje odrazu powstanie na potrawie smażonej takiej ściętej warstwy która uniemożliwia dalsze wnikanie tłuszczu do środka po trzecie wszystko kwestia gustu ja przyrządzam we frytkownicy ryby pieczarki faszerowane chruściki albo faworki jak zwał tak zwał poza tym opiekam krokiety ważne żeby po smażeniu potraw z panierką pozwolić ustać się olejowi i zlać tę warstwę bez okruszków uważam korzystanie z frytkownicy za dużą wygodę i to szczególnie jak jest jakaś imprezka kiedy nie muszę stać nad tymi rzeczami które muszą być na ciepło i pilnować kiedy obracać na drugą stronę no ale każdy lubi co innego
Życzę miłęgo wieczorku :tak::tak::tak::tak:ja zmykam dalej leżeć bo mamy jakiś taki ciężki dzień
 
A to kilka ostatnich zdjec mojej corci a na jednym z Laura o pol roczku mlodsza od Vanesski,ktora dzis byla u nas w gosciach.
66612d1202670252t-zdjecia-naszych-pociech-oraz-wszystkiego-i-wszystkich-co-ich-dotyczy-uuuuuuuuuu.jpg
66613d1202670323t-zdjecia-naszych-pociech-oraz-wszystkiego-i-wszystkich-co-ich-dotyczy-llllllllllllll.jpg
66615d1202670349t-zdjecia-naszych-pociech-oraz-wszystkiego-i-wszystkich-co-ich-dotyczy-yyyyyyyyyyyyy.jpg

66614d1202670323t-zdjecia-naszych-pociech-oraz-wszystkiego-i-wszystkich-co-ich-dotyczy-sssssssssssssssssss.jpg


Free image hosting by http://www.holdthatpic.com -- Free Online Image Hosting!
 
Witam dziewczynki i nowe majóweczki!
Dopiero co siadałm przed kompem, niedzielę spędzałam z mężęm, wystawiliśmy samochód na allegro, bo poszukujemy czegoś większego rodzinnego. Troszkę tego mi szkoda bo od nowości jest z nami i wiemy że jest bezwypadkowy i nie trzeba w nim nic robić. Ja też mam swoje autko, ale również małe typowo na miejskie wyprawy na zakupy tylko ;-).
Dzisiaj miałm ostatnie dwa egzaminy zaliczyłam wszystko :-):-) i mam spokój do następnej sesji, a to już będzie ostatnia w moim życiu :laugh2:.

Iwonka
świetne zdjęcia, wygląda jakby Vaneska kochała ten nocniczek hehe, a co do frytkownicy to jest bardzo przydatna, frytki sa mało tłuste, ale tez można smażyć własnie rybkę na głębokim tłuszczu.
 
reklama
Madamagda gratuluje!

Tak zdecydowalismy ze kupimy jedank frytkownice.....na innym wateczku tez mi dziewczyny polecaja bardzo.
 
Do góry