reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

hej dziewczyny
mnie jak badali w szpitalu to oprocz wtedy wystepujacych skorczow bylo wszystko ok... szyjka dluga 3cm zamknieta szczelnie...
dzidzia zdrowa kopie bardzo silnie .. serduszko zdrowe pepowina ok nie obkreca sie a Julia wazy juz 1125g wiec juz duza dziewczynka...:-D:-D:-D bardzo mnie to cieszy i jestem o wiele spokojniejsza...

a jesli chodzi o cisnienie to bardzo go pilnujcie i tych pekajacych krwinek tez bo tam byla bardzo nie mila akcja z dziewczyna ktora miala nadcisnienie nie leczyla go i dziecko w 9 mieisacu jak dostala znow cisnienia umarlo... tu nie chce straszyc ale teraz jestem o wiele na wszystko przeczulona po wizycie w szpitalu...

mijajac ten temat u mnie zimno i pada plucha straszna...:baffled::baffled:a planowalam dzis spacerki... sluchajcie jest w REALU promocja na komplet ktory zawiera torbe do przewijania sterylizator podgrzewacz do butelek i termometr w smoczku i elektryczna nianie i to jest za 199zl zaraz musze leciec to kupic....:tak::tak::tak:
 
reklama
Oj ale tu cicho dziś...Ja się czuje świetnie, po pierwszej nocy w domku...Mężyk chciał się poprzytulać, ale się nie dałam, bo nawet nie wiem czy można, ale raczej nie...A ja głupia sie nie zapytałam :-/
 
natala ja nie wiem co ci bylo wiem ze tez bylas w szpitalu ale mnie lekarz powiedzial ze nie ze dopiero tydzien przed porodem teraz tylko smeranko i caLUSKI HEHEHE....:tak::tak::tak:

moj juz to wie strasznie sie cieszyl ze juz wyszlam nie odstepuje mnie na krok
 
kamilka mi groził przedwczesny poród i mam passer założony.I nie wiem czy mozna w ogóle, ale chyba nie...
 
melduje sie z rana po 4 plackach ziemniaczanych ;-)
Kamilka zapomnij to co widzialas w szpitalu i przestan straszyc.Kazda z nas chodzi co trzy tygodnie do lekarza ii stara sie zeby bylo najlepiej, to ze nie piszemy o zagrozeniach nie znaczy ze o nich niewiemy.Co do cisnienia ja mam roznie ale mam w domu cisnieniomierz i to kontroluje bo jestem swiadoma co robi cisnienie chociaz moje nie jest az tak zle. Wiec prosze przestan pisac o martwych dzieciach bo ja odkad jestem w ciazy to nawet reklam fundacji polsat nie ogladam moza ja jestem jakas dziwna mysl jak chcesz


Sonia ja niewiem to Ci nie podpowiem, my z moim mezem lubimy sie czesto poprzytulac i tak dalej ale sie nie kochamy bo ja np nie chce :-)
bez samego sexu duzo czulosci tez jest bardzo przyjemne :tak:

A moj maly teraz jak kopie to echo idzie wczesniej wiecej kopal a teraz to jest bardziej krecennie sie rozpychanie :confused:
 
Natalka hahah zobacz jak napisalam Sonia hehe tak sie zapatrzylam w suwaczek czy co zamyslilam :-) poglaskaj brzucio od cioci z BB
 
Wiktoria, podpisuję sie pod tym co napisałaś do Kamilki obiema rekami.
Kamilka, lepiej nie znać takich strasznych historii, serio.
 
Witajcie
Ale dzisiaj brzydka pogoda rozpadało się na całego. Mój M leci w poniedzialek na 4 dni do Londynu z pracy i zostawia mnie samą:-( dobrze ze mam blisko mamę i siostre.
 
Ja też się melduję w ten pochmurny dzień.
Co do mojego dzidzia to jego ruchy uzależnione są o dnia. Czasami jest bardziej ruchliwe a innym razem mniej. Ale kopniaki to ma już mocne :)

Poruszałyście wczoraj temat pracy. U mnie jest w porządku. Ale ile miałam nerwów żeby powiedzieć o ciąży kierowniczce... Pracuję w budżetówce od lutego tamtego roku. W lipcu brałam ślub a pod koniec sierpnia już zaciążyłam ...W sierpniu też dostałam umowę na czas nieokreślony.... no i nie wiedziałam co to będzie. W sumie taka umową w pełni mnie zabezpiecza, ale to głupio wyszło, że jak tylko dostałam umowe na stałe to zaraz zaciążyłam. Trzymałam ten fakt w tajemnicy przez 3 miechy. Reakcja kierowniczki mnie mile zaskoczyła. Cieszyła się i powiedziała, że nie ma na co czekać z dzieckiem... najlepiej wcześniej urodzić :) no a teraz jak musiałam na zwolnienie iść to tez problemów. Powiedziała że będzie trzymać dla mnie to stanowisko lub jakieś inne ale równorzędne... zobaczymy jak to będzie jak tam wrócę:) ŻyczęWam też takich wyrozumiałych kierowników :)

A ja miałam w tym tygodniu iść do lekarza. Wczoraj dzwoniłam do niego ale powiedział że muszę jeszcze plackiem leżeć 2 tygodnie i dopiero do niego przyjśc. A ja się tak boję o dziecko... chciałabym żeby zrobił mi USG, żebym mogła zobaczyć że wszystko z nim jest ok. Ja jeszcze nie miałam robionego USG. Jak pytałam się go w 13 tyg o USG to powiedział że to jest jeszcze za małe dziecko i że w 19 tyg będzie mi je robił. W 19 tyg dostałam jakiejs infekcji więc też mi nie robił, a jak poszłam do niego 2 tygodnie temu no to już kazał mi leżeć i o USG na razie nie ma mowy. No cóż mam nadzieję, że za dwa tyg będę mogła zobaczyć swoją dzidzię i poznać płeć.

Pozdrowionka :)
 
reklama
Do góry