reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

wiem dziewczyny nie pisze wam zreszta juz mi przeszlo... odpoczelam troche od tych mysli skupiam sie nad tym ze niunia jest zdrowiutka i taka sliczna... ma juz ciasno bo cala jest podkulona hehehe ale tez nie miejcie do mnie pretensji bo ja bardzo to przezylam i chcieli mi psychologas przyslac ale przyszla do mnie oja ciotka ktora jest tam polozna i jak z nia pogadalam to mi bylo lepiej..:tak::tak: i pozwolila mi isc z nia na porodowke obejrzec wszytskie sale do porodu i dzieciaczki i poszlam do kolezanki ktopra urodzila w tym samym dniu co ja tam trafilam do szpitala i mowie wam o niebo lepiej i bylo...
NAtalia - jesli tak to ci nie wolno... ja skorcze mialam tylko i tez mi grozil PP i mi lekarz na wizycie akurat kuba byl powiedzial ze nie wolno ale daje zezwolenie przed porodem mamy zaczac tydzien wczesniej hehehe najlepiej codziennie... ciekawe jak to wyjdzie jak mnie sie wcale nie chce i to ze nam zabronil to dla mnie ratunek nie musze wreszcie wymowek miec :tak::tak::tak:
 
reklama
Kamilko jestem pewna że każda z nas z tuzin strasznych historii i biednych dzieciach i ciężkich porodach ale myślę że nie warto się na nich skupiać ciąża w obecnych czasach jest sama z siebie ciężkim wyzwaniem dla organizmu więc nie ma co wywoływać w sobie większego lęku i stresu wierzę że miałaś jak najlepsze intencje ale zgadzam się z dziewczynami nie wnośmy takich rzeczy na ten wątek tu znajdujemy wytchnienie i spokój i wsparcie :tak::tak:
Dziubek jak to w 13 tygodniu dziecko było za małe ja miała pierwsze USG w 6 potem w 8 i 10 tygodniu i pierwsze słysze żeby infekcja była przeciwskazaniem do USG :shocked2:
Natala szlabanik napewno 100% ja mam zakaz od 16 tygodnia i może przez to że nie możemy chęci mam okropne:sorry2:
 
Witam. U mnie tez padaaaaaa
5.gif

Keyko powiedz lekarzowi o tymze puchna ci nogi.
Dziubek jak to nie mialas jeszcze usg? Co to za lekarz! Najwazniejsze w 12 tygodniu potem w 20 tyg i w 30 a ty zadnego???? Nie no ja bym lekarza zmienila i to w 5 sekund.Brak slow...


A ja chodze jak kaczka,boli mnie biodro a popoludniami brzuch i wogole jestem taka ociezala..wczoraj byl seks ale dla mnie zero przyjemny a wrecz mnie bolalo....jedynie co to rano czuje sie najlepiej
 
zejdzimy moze faktycznie z tego tematu... powiedzcie mi co myslicie o tym zestawie co jest w promocji oplaca sie go kupic czy nie??:confused::confused:
 
zejdzimy moze faktycznie z tego tematu... powiedzcie mi co myslicie o tym zestawie co jest w promocji oplaca sie go kupic czy nie??:confused::confused:
No nie wiem,popatrz na allegro.Mi niania nie potrzebna bo dziecko bede mioec non stpo na oku bo ja jestem z tych przewrazliwionych na smierc lozeczkowa zreszta sama jak bylam mala jako niemowle to mialam zapsac....Ja kupuje monitor oddechu,smoczek no nie wiadomo czy twoje dziecko bedzie chcialao wogole ssaac bo moja np nie wziela go do ust........
 
Kamilka, a propos tego zestawu o którym piszesz, to ja Ci mogę tylko z doświadczenia z Maksiem podpowiedzieć, że sterylizatora nie miałam i nie myślałam o nim (butelki gotowałam we wrzątku a potem tylko przelewałam wrzątkiem), podgrzewacz do butelek średnio się sprawdził - szybciej jest włożyć butelkę do garnka z gorącą wodą, a czasem jak dziecko się drze z głodu to można stracić nerwy czekając aż w podgrzewaczu się zagrzeje. Termometr w smoczku kupiłam i szybko poszedł do kosza, bo Maks wcale nie był zaitneresowany i najlepiej mu się mierzy termometrem elektronicznym za 20zł temperaturę w pupie. Jedyne co warto moim zdaniem to elektroniczna niania (ale zależy jakiej firmy, czy dobra...)
Ale może inne mamy mają odmienne doświadczenia co do sterylizatora, podgrzewacza oraz termometru w smoczku ;-)
na początku wydaje się, że wszystko "się przyda" a potem dopiero się okazuje, że niestety producenci trochę naciągają i żerują na rodzicach....
 
Kamilko ja bym się dokładnie przyjrzała jakości tych rzeczy bo jak na mnie troszkę ich za dużo za zbyt małe pieniądze a ja podejrzliwa jestem :sorry2:więc może warto obejrzeć to dokładnie i zdecydować czy napewno będziesz korzystać z tego wszystkiego :tak::tak:
 
Sterylizatora tez nie mialam....zreszta nie wiadomo jak bedzie z karmieniem piersia bo jesli ci sie uda to po co ci to? A tak jak pisala Ola wystarczy we wrzatku wyparzyc.....
 
reklama
Wiecie co ja tez nie mam kompletnie ochoty na sexik, moj mi powiedział ostatnio, ale tylko zażartował ze go wykorzystałam zeby "zrobił" dzidziusia a teraz juz go olewam i taką smutną minkę zrobił:-( głupio mi sie zrobiło, ale wytłumaczyłam mu ze wszystko wróci do normy, ze teraz taka jestem itd... Wtedy mnie przytulił i powiedzial ze mnie rozumie i poczeka cierpliwie:-)
Kamilka ja elektrycznej Niani nie kupuje, nawet nie orientuje sie ile co kosztuje z tej branży, mamy małe mieszkanko i nie trudno mi bedzie usłyszec płacz małej, bardziej skupiam sie na zakupie czujniku oddechu, to chyba bardziej sie przydaje.
 
Do góry