reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Natala, trzymaj się słonko... moja koleżanka - stycznióweczka tez miała zakładany pessar, bo mały chciał za szybko na ten świat... i urodziła tylko 10 dni przed terminem...więc na pewno i w Twoim przypadku będzie wszystko dobrze...Sonia wytrzymana pewno co najmniej kilka tygodni..zwłaszcza, ze space5rki w maju są o wiele wiele przyjemniejsze niż w marcu, nawet mimo tego, ze piękną mamy wiosnę tej zimy...trzymajcie się 2 w1, a My trzymamy kciuki za Was...:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Witam i trzymam kciuki!!!!!!!!!!

I ja tez prosze zebyscie trzymaly kciuki bo kolejny raz probujemy oduczyc dziecko od pampersow........juz sie boje.Moge mniej zagladac bo bede pilnowac dziecka.A pogoda wspaniala!
 
Czesc dziewczyny
Ale dzisiaj ładna pogoda robi się wiosna.
Natalkocieszę się że jest już dobrze. Trzymam kciuki
Aniusia80 ja będę rodzic na Traugutta chodzę do lekarza który tam pracuje no i mam blisko do domku a Ty? Siostra tam rodziła przyjaciółka też i nie narzekały więc myśle że bedzie ok
 
Natala, mocno trzymam kciuki! Napisz później jak poszło, jak się czujesz i co dalej kochana!

Iwonka, za Vanesskę też trzymam mocno kciuki! Życzę cierpliwości, bo niestety pierwsze dni pełne są mokrych majtek, itp. A potem to już lepiej. Trzeba dużo chwalić i bić brawo, nawet jak nie zdąży ;-);-) A ja się zastanawiam, kiedy nam się uda wyeliminować pampersy na noc.... trudna sprawa bo Maks przed snem wypija morze wody, tak z pół litra... no to musi się w nocy spompować kilka razy, nie ma siły ;-)
 
Olu ja wiem...to jest teraz 3 proba.....po kilu miesiacach przerwy.Boje sie ze znow bedzie trzymala w sobie po kilka godzin :(((((((az dochodzi do wielkiegi placzu i skakania z nadmiaru pelnego pecherza........boje sie.Ale powiedzialam ze nie odpuszcze az sie uda. A w nocy to i ja bede mialal klopot...ona teraz potrafi przesikac pampka bo tez pije litrami przed snem i w nocy.
 
Witajcie dziewczyki:-) U mnie w krakowie dzisiaj przepiękna pogoda .Aż chciało sie wstać .W weekend nie zaglądałam bo mąż mi zrobił niespodzianke i w sobote rano obudził mnie o 8 i kazał sie pakowac bo zabiera mnie do zakopanego . :-) Stwierdził ze potrzebujemy z Zuzia ruchu i swierzego powietrza. Wiec nas zapakowal do auta i ruszyliśmy .W odpowiednim wądku wkleje zdięcia. Dzisiaj ide do lekarza mam nadzieje ze wszystko jest dobrze.
Miłedo dnia wszystkim życze :-)
 
Czesc Dziewczynki:-)
Ale tam dzis fajowa pogoda, u nas ma byc +10 :-)
Wigma ja bede rodzic albo na Janika jak mnie tak wezmie ostro, albo pojade do Gliwic do kliniki bo tam ordynatorem jest moj lekarz prowadzacy ciąże, podobno super szpital, po remoncie, w kazdej sali łazienka itd.
Natala trzymam mocno kciuki za Ciebie i Maleńką- bedzie dobrze:-)
Kamilka dobrze ze wszystko ok mimo upadku, uważaj na siebie.

A tak wogole to mój chłop przyjechał tysiące kilometrów do mnie a ja sie na niego ciągle dre o byle co, jestem zmierzła jak stara baba...ehh
Miłego dnia!
 
reklama
Ja dzisiaj mam dosyć wszystkiego. cały weekend w szkole Mały dopiero dzisiaj przestał gorączkować i w miarę przespał noc,w weekend miałam egzaminy i zaliczenia i już nie mam siły. Wiktorkowi wyszła wysypka i nie wiem co robić czy iść do lekarza do którego nie mogę się dodzwonić ale pani doktór powiedziała że to moze być trzydniówka i po 3 dniach może wystąpić wysypka. poza tym kłocę się z moim M :angry:ja nie mam siły a On nic nie sprząta dzisiaj też musiałam odkurzać bo szkoda mi było małego aby zasuwał po takim syfie :-(koszmar

Natalko trzymaj się ;-)
 
Do góry