reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Hej dziewczyny.
Dzięki za miłe powitanie i przyjęcie do grona majowych mam!!
Fajna sprawa to forum, bo zawsze można podzielić się poglądami, doświadczeniami, spostrzeżeniami...zwłaszcza że są tu też doświadczone mamy.

I kolejna wątpliwość zastanawiam się czy mogę pójść na basen? Bo takie plany na dziś były...Chodziłyście może? Trochę obawiam się tych zarazków, których nie uniknie się przecież na basenie.
Miłego dzionka.
 
reklama
I kolejna wątpliwość zastanawiam się czy mogę pójść na basen? Bo takie plany na dziś były...Chodziłyście może? Trochę obawiam się tych zarazków, których nie uniknie się przecież na basenie.
Miłego dzionka.

Oczywiscie że możesz isc na basen :tak:.
NIE ma potrzeby rezygnować z takiego ruchu ...jeslli ginekolog nic Ci nie powiedział .Gdyby zauważył coś nie tak u ciebie to napewno na ostatniej wizycie bys sie dowiedziała że ...np. nie wiolno tego i tego bo masz otwara szyjke albo nie fajne upławy .Ale jesli nic nie powiedział to jest wszytko ok .i możesz śmiało iść na basen .

Osoboście polecam taką formę wypoczynku bo bardzo odstresowuje i odciąża kręgosłup :tak:
 
Witam.U mnie dzis slonko piekne.Bylismy na dlugim spacerku....i na zakupach.Kupilam sobie czerwona sportowa bluze i male ogrodniczki ala rampers dla dzidzi :) Ogladalam tez wozek toledo coneco super wyglada na zywo i jest taki zgrabniusi ale dla mnie za sztywny.......
 
Witam.
Pogoda dzisiaj piękna. Poszliśmy spacerkiem do kościoła, tak powolutku bo Ania bez wózka. Teraz tatuś odsypia wczorajszą imprezę, szkoda, że teraz, bo ładnie jeszcze jest. Ale chyba jakiś spacerek jeszcze zaliczymy.
joanna wszystkiego najlepszego dla taty:-)
Dziękuję, przekażę :tak:.

Czy Wy macie problemy ze wzdęciami???
Zdarza się. Zauważyłam, że jak zjem np. jabłko ze skórką to potem mnie jelita bolą. Albo po pączkach też były wzdęcia, no ale przecież po takiej ilości drożdży nie dziwota.

Bylismy na zakupach.Kupilam sobie czerwona sportowa bluze i male ogrodniczki ala rampers dla dzidzi :)
Zakupy=udany dzień ;-);-);-).

Pozdrawiam.
 
Witam Was, u mnie dziś słoneczko grzeje ładna pogoda, ale ja nie mam humorku bo mój mąż pojechał do Warszawy, a ja na starych śmieciach czyli Stargard :-(. We wtorek idę do poradni diabetologicznej mam nadzieję, że cukier nie będzie wysoki:no: ponoć glukometr dostanę do mierzenia cukru, no ale to sie okaże:-( . Dziś jadę do rodziców bo samej smutno w domu a u n ich zawsze coś sie dzieje:tak:. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco;-)
 
powiedzcie kobietki czy Was tez tak męczą huśtawki nastrojów bo ja już czasem wysiadam z tym wszystkim no kurcze drugi dzień mam ochotę mordować nie to żeby nie było za co b o wszyscy niewinni ale chyba brak mi już cierpliwości tesciową w rakietę i na księżyc a męża do piwnicy na klucz wyjście może nie idealne ale ulżyłoby mi jak mało kiedy :sorry2:sorrki za to marudzenie ale mnie normalnie roznosi brak mi jakieś możliwości wyładowania się bo tylko leże i leże
Wam Kobietki za to życze miłego i spokojnego popołudnia i wieczorku a za majóweczki szpitalkujące trzymam mocno kciuki i myślami jestem z Wami :tak::tak:
 
puchatka takie hustawki nastrojow to normalne w naszym stanie:tak:ja tez mam nie raz ochote malego w kibelku zamknac a chlopka udusic:-Dcoz jeszcze musimy wytrzymac :tak:ja ostatnio dre sie na mojego chlopa co drugi dzien:-pstraszy mnie ze sie wyprowadzi na klatke bo jestem nie do wytrzymania:laugh2:
 
reklama
U mnie tez co i rusz spiecia ale ja nie mysle ze to z mojej winy.Moze jestem i troche bardziej wyczulona ale moj malzonek moglby tez troche inaczej myslec i robic...no coz ten typ tak ma a ja musze czy powinnam juz sie dawno przyzwyczaic choc nadal nie akceptuje niektorych rzeczy.Ciagle mam nadzieje ze uda mi sie ulepszyc tego mojego prototypa:-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A moje dziecko zasnelo...wiec wieczor mam juz z glowy.Bedzie szalec do 23 :szok::crazy: a ja teraz wlasnie zasiadlam z wielkim talerzem roznych ciast i do tego zrobilam sobie moja pierwsza kawke rozpuszaczlana z mleczkiem od kiedy jestem w ciazy.:-p:tak::-)Bo do tek pory nie pijal bo zawsze kawa kojarzyla mi sie z papierosem. i nie chcialam kusic losu.... ale powiem wam ze czesto mi sie sni ze pale papierosa:baffled:
 
Do góry