reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Karola no ale to chyba jest tak ze czego niema to bysmy zjadly, ja wczoraj mialam chec na truskawki :baffled:i nadal mam kiedys widzialam w marketach takie w pudeleczkach sliczne wygladaja jak platikowe niestety i podobnie smakuje (najlepsze z ogrodka u babci:-)) ale jak jutro mi nie przejdzie to chyba sobie kupie zrobie z bita smietana :-)

Maja gratuluje Corci :-):-):-):-)

szopek a rozgladalas sie za ciuszkami dla chlopca ? Moje wyobrazenie zawsze bylo takie ze dziewczynke mozna stroic chlopca nie, ale jak ogladam i zaczelam kupowac wczoraj ciuszki to widze ze chlopczyka mozna tez slicznie ubrac tymbardziej ze lato bedzie to husty czapeczki spodenki dresiki kamizelki jest tego troszke :-) fajnie

Iwonka mysle ze kwestia czasu ja na poczatku tez tylko na glowny zagladalam zanim sie polapalam itd wdraza sie majoweczki nasze zdolne :tak:

Łania ech z ta praca tak ... do jakiego czasu masz zamiar pracowac ? nie przemeczaj sie

aniusiasac no biedna sie zdenerwowala dobrze ze ja na oddzial przyjeli
 
Witajcie majóweczki
Szopek gratuluje synka
Maja gratuluje córki
W koncu mąż wziął się za remont pokoju dla dzidzi bo juz się bałam że do kwietnia nie zdąży:-)
Wczoraj lekarz nam powiedział że na 70% będzie dziewczynka i mam nadzieje że tak pozostanie chociaż mąż chciałby chłopca
 
:-) Gratulujemy Wigma mi lekarz tez powiedzial ze to nie na 100% ale maly sie tak wyraznie wystawil ze... :baffled: coz innego hehe sam lkarz tak powiedzial :tak:
 
Witajcie kochane:-):-)
Wpadam tylko na chwilkę, żeby napisać, że bedziemy mieli Synusia:tak::tak:.
Ale niestety macica mi się stawia i mam nakaz ciągłego leżenia, puki co. Bardzo mnie to martwi, jutro mam wizytę, bo lekarke to zaniepokoiło. Mam nadzieję, że to tylko po dzisiejszym zatruciu:wściekła/y: i wszystko wróci do normy i nie skończy się szpitalem.
Całuję Was mocno i idę leżeć:baffled:.
 
Wiktoria - dwa miesiace bylam na zwolnieniu, teraz wrocilam i myslalam, ze moze do samego rozwiazania pociagne... ale po dzisiejszym dniu dochodze do wniosku, ze niebardzo chyba jest sens, szczegolnie, ze jestem pewna na 90% ze nie bedzie dla mnie miejsca po macierzynskim w tej firmie.
Wigma - no to gratuluję w 70% dziewczynki!;-)
 
Gratuluje Aurelia, uwazaj na siebie i odpoczywaj i dawaj o sobie znac jak sie czujesz Ty i malenstwo :-)w miare mozliwosci jak bedziesz mogla
 
W piątek wyjeżdżamy na 3 dni z przyjaciółmi do Zwardonia powdychac troche świeżego powietrza już nie mogę się doczekac ciekawe czy będzie dużo śniegu?
 
reklama
_WiKtOriA_ rzeczy [800x600].jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Mam jeszcze z czasów kiedy tylko marzyłam o dzidziusiu. Teraz kupiłam mało, raptem parę szt. body.Mi się zawsze podobały chłopięce ciuszki.Jak zaszłam w ciąże , czułam, ze to będzie dziewczynka i kupiłam 3 sukieneczki. Moja mama kupiła różowego pajacyka ( ja nie lubię różowego - ale przyznam ciuszek śliczny). Mąż mówił " po co ci te sukienki- chłopczyk będzie" i sprawdzał na allegro jeepy na akumulator:-D:-D.
 
Do góry