reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam dziewczynki!! Ja dopiero co wstalam:zawstydzona/y: ale jestem po nocce w pracy wiec wybaczcie. Nie wiecie czasem co z cfcgirl bo strasznie sie o nia martwie :-:)-(
 
reklama
moze nie jest doskonaly ale jest lzej i mniej boli.
Zmykam sie polozyc i troszke tv poogladac zajrze puzniej ;-)
Na wieczor polecam kanapke z dzemikiem i kawcie zbozowa :-)
ide sobie chyba zafundowac taka kolacje ... bo cos bym zjadla ale niewiem co...:baffled:
tez macie takie prolemy ze zagladacie dziesiec razy do lodowki:confused: i tych samych szafek a i tak nadal niewiecie co zjesc :baffled: ... ?
 
ja tak wlasnie mam :tak:ze zjadlabym cos czego w domu akurat nie ma:blink:nawet w sklepach bo mam ochote na polskie jedzonko:-p
 
z cfcgirl mam nadzieję nadal wszystko w porzadku, wczoraj pisała, że bzadał ją lekarz i wrocila do domu i zdązyła jeszce oddział obejrzec, gdzie bedzie rodzić...myslę, że nic się od tego czasu nie zmienilo....:baffled:
Witam dziewczynki!! Ja dopiero co wstalam:zawstydzona/y: ale jestem po nocce w pracy wiec wybaczcie. Nie wiecie czasem co z cfcgirl bo strasznie sie o nia martwie :-:)-(
 
Szopek, gratuluję syneczka!

MM, na Starynkiewicza wszyscy ciągną, bo jest to jeden ze szpitali Akademii Medycznej, wiadomo, że mają bardzo dobre zaplecze pod względem sprzętu ale także specjalistów. Moja nowa ginka określiła ten szpital jako "jeden z niewielu ostatnich przyczółków normalności" a zdaje się że ona zna ludzi w większości szpitali... Jeżeli istnieje podejrzenie komplikacji to rodzące odsyła się na Starynkiewicza lub Karową ale Karowej ludzie się już boją, bo tam poród naturalny za każdą cenę... a to chyba nei do końca jest rozsądne :baffled:
Proszę napisz mi czemu masz uprzedzenia do Wołomina - też mam blisko i też o nim myślałam, ciekawa jestem co Ty wiesz o tym szpitalu.
Na razie Madalińskiego jakoś do mnie przemawia - zobaczymy co powiem po wizycie / zwiedzaniu oddziału.
 
czesc Majoweczki!

Ja przed chwilą wróciłam z roboty, taki sajgon, że nawet nie miałam czasu napisać..
Wróciłam po dłuższym zwolnieniu i kilka niemiłychniespodzianek na mnie czekało...

Szopek - gratuluję synka:-) dobrze, że już ze szpitala Cie wypuscili!
A c do szpitali - o starynkiewicza różnie się mówi... Karowa faktycznie - zzbytnie nastawienie na porody naturalne, czasem kosztem dzidzi... Ja wybrałam szpital na Czerniakowskiej.
 
reklama
Do góry