reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Jak leżałam teraz w szpitalu to wszystko sprawdzali tylko nie młodego. 2 razy dziennie sprawdzanie tętna, za każdym razem położna musiała zdrowo szukać. martwiłam sie.Kiedy pytała o usg, to albo maniana lub albo nie wiadomo.Wcześniej miałam umówioną prywatna wizytę na usg 3/4 d wiec wzięłam przepustkę i pojechałam. Okazało się, ze wszystko ok. Młody cały i zdrowy tyle, ze ruchliwy i dlatego gubiły tętno.Powiedział, ze chłopczyk. Moja mama (pielęgniarka), obecna przy badaniu, zanim lekarz powiedział płeć już zauważyła, ze synek.Potem wróciłam spokojna do szpitala. Przy następnym badaniu tętna juz byłam wyluzowana.
Dziś przy wypisie lekarz sie zorientował, ze nie miałam usg i dawaj. Potwierdził, ze zdrowy, ruchliwy chłopiec:-).
 
reklama
Witajcie kochane:-):-)
Wpadam tylko na chwilkę, żeby napisać, że bedziemy mieli Synusia:tak::tak:.
Ale niestety macica mi się stawia i mam nakaz ciągłego leżenia, puki co.
Aurelia szczerze gratuluję synka i troszkę zazdroszczę :-) i leż, leż, jak trzeba to trzeba.
A ja miałam mieć wizytę wczoraj, ale nie miałam opieki dla Oliwki więc jutro już na 100% lecimy do lekarza. Ojjjj ciekawość mnie zżera co w brzuszku siedzi :-D. Oby się udało poznać płeć...
 
Witajcie kochane, ja się właśnie objadam, doszłam do wniosku, że jak jestem głodna to muszę jeść i koniec, tylko słodycze wyeliminuję, jakoś to będzie, wiem , że za bardzo się tą wagą przejmuję, ale kochane ja mam taką skłonność do rozstępów genetycznie już to mam, i po małej mi zostały na brzuszku i bioderkach i udach i nawet łydkach tylko ich aż tak bardzo nie widać, i na prawde nie chcę wyglądać jak pocięta:no::no::wściekła/y::-(

Aurelia - gratuluję syneczka, współczuję tej stawiającej się macicy, ale miejmy nadzieję, że wszystko się unormuje, leż duuużo i odpoczywaj, będzie dobrze

Wigma - nie wiem czy będzie dużo białego puchu, ale życzę Wam tego z całego serducha

Łaniu - przykro mi, że masz taka sytuacje w pracy, nic tylko nasz prorodzinny kraj ehhh.

Szopek - gratuluję synusia

Maju - gratuluję córeczki

Karola - współczuję złego samopoczucie kochana :-( Ale będzie na pewno lepiej
 
hej dziewczyny poprawilo mi sie na tyle ze pojechalam na zakupy hehehe do leclerka i masakra stracilam cala wyplate!!!! :baffled::baffled::baffled::baffled: ale mam dla siebie wszystko koszule staniki kapcie majty i tuniczke wkladki laktacyjne bo byla zajefajna promocja dwa pudelka NUK za 19,90 a normalnie jedno kosztuje 14,90 wiec juz wzielam i husteczki zwilzane DZIDZIUS 6 paczek w jednej torbie zapakowane po 21zl a normalnie jedna paczka kosztuje 6,90 wiec zaoszczedzilam 20zl mega promocje sa mozna bylo sie troche obkupic.... hehehe ale ja delikatnie przegielam...
 
zmykam spac bo musze po dzisiejszym dniu odsapnac bo strasznie sie umeczyla dopiero mi przeszlo i czuje luuuuzzz dzieki Bogu.. bo bym sie wykonczyla:-(to dobranoc papapapap:tak: zajrze jutroo
 
kamilka87 ty z Kielc jesteś, masz tam masę fajnych ciucholandów.
Studiowałam w Kielcach, z koleżanką która miała chrześniaka robiłyśmy zakupy dla jej pieszczocha w Robanie. Az mnie skręca, ze mieszkam teraz tak daleko.

Co za różnica czy z ciuchola czy używane z allegro.
 
szopek WOW ciuszki normalnie kozackie :cool2: rewelka

anulaaa moze przezuc sie na rozne owoce ananasy mandarynki it itd
ale male co nieco od czasu do czasu nie zaszkodzi :-)

Kamilka no to zaszalalas ja wczoraj bylam ale kupilam tylko kilka rzeczy narazie a Ty widze ze prawie wszystko :tak:

Wigma fajnie masz... jeszcze gdyby ten snieg byl ech....
 
z tym ciucholem masz racje body mozna kupic za dwa trzy zlote az w szoku bylam acha i to w dodatku nowe tylko z jakas wada fabryczna typu zaciagniecie.
 
Nawet bez wady fabrycznej. Wiesz, dzieci szybko rosną i niektórych ciuszków nie zdążyły mamy założyć.I takie też są w ciucholu.
Zreszta żadko sie zdarza , zeby małe rzeczy były zniszczone- nie te czasy kiedy ciuchy przekazywało sie przez 10 lat po całej rodzinie ( mam ubaw przy ogladaniu zdjeć rodzinnych).
Te dla 3 latków to juz czasem sprane czy poplamione.
 
reklama
tak ale na dzieci do roczku to faktycznie tylko to trzeba chodzic szukac a najwazniejsze chciec cos znalesc, bo te babki nie skacza kolo Ciebie jak w sklepie z nowymi rzeczami :tak:no ale sie wcale nie dziwie
 
Do góry