reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

karola2007, dzieki,moze faktycznie trafilismy na nieodpowiedni moment.Ja chyba jestem taka przewrazliwiona przez to ze mieszkam w Anglii. Tutaj za bardzo sie Mna nie interesuja mialam dopiero 2 usg i praktycznie zadnych badan.Teraz zastanawiam sie dlaczego np tutaj nie badaja szyjki macicy:baffled:
 
reklama
karola2007,tylko jeden raz mialam badany mocz i jeden raz krew ale z krwi nic istotnego tylko czy nie mam jakis chorob z tego co sie zorientowalam (hiv) itp Wiec sama widzisz nie jest za ciekawie. A ja tylko siedze i sobie wymyslam co moze jest nie tak
 
A o takich badaniach jak toxo itp to moge zapomniec. Ale teraz jak pojde do poloznej to zaczne sie ostro o nie upominac chociaz nie wiem czy oni wiedza wogule o czyms takim.
 
Marlene - to kiepsko z tymi badaniami. Moze lepiej wykonywać jednak badanie krwi gdzieś prywatnie? Coprawda nie wiem jak to jest w Anglii, ale w Polsce takie badanie nie jest drogie.
 
Łania_W,to jest wlasnie problem, ze ja nie wiem wogule gdzie co i jak jesli chodzi o prywatnych lekarzy.Raz pytalam taka angielke z pracy gdzie moge udac sie na prywatna wizyte to wystawila na mnie wielkie oczy ze wogule chodzi mi cos takiego po glowie,potem stwierdzila ze to wogule nie ma sensu i sie nie oplaca bo jest baaardzo drogo,a z tego co sie orientowalam to w okolicy takowych lekarzy brak.Wogule tu maja jakies inne zasady funkcjonowania.Ale chyba bede musiala poszukac gdzies prywatnego gin chocby w Londynie (odemni 3 h drogi) i sie tam udac aby byc spokojniejsza
 
Kurcze z tymi badaniami to naprawde nie dziwie sie że się martwisz ja jak pójdę tydzień póżniej jak sobie zaplanowałam to już mam złe sny jak Tolka też ze krwawie tak mocno:-( no ale jak pani doktor chora to co poradze mam nadzieje ze usg połówkowe w 22 tyg. to normalne i dobrze wyjdzie

A jeśli chodzi o młode mamusie to ja też sie nasłuchałam bo choć jak urodze to 23 bede miała to traktuja to jakbym nie wiem z 17 miała bo to takie nie popularne w tych czasach i pewnie mało kto wierzy że to dzidzi już od 2 lat planowane było. Ja to już wtedy chcialam ale najpierw okoliczności nie pozwalały póżniej jakoś nie wychodziło ale wszystko sie przełamalo jak wzieliśmy ślub i prosze dzidzia sie dobrze trzyma i niech inni zazdroszcza ;-)
 
reklama
Witam wieczorkiem:-) Gratuluje kolejnych córeczek, czyli prawie się wyrównało :-)
Ja własnie konsumuję sledzika, tak mnie naszło że nie mogłam sobie wyperswadować. A miałam takie w sosiku śmietanowym pyyyyychz :tak::tak::-p

Marlene - faktycznie lipa z tymi badaniami, a nie będziesz kochana w Polsce w odwiedzinach? Tutaj byś sobie wszystkie badanka porobiła i z głowy. Dużo czytałam, że tam mają inny system tych badań. Podam Ci linka do bloga takiej dziewczyny Polki urodziła w Anglii dwójke dzieci może Ci pomoże Blog zuzannakorcz na www.smyki.pl . Na pewno ma już doświadczenie he he

Asiaaa- to faktycznie mała ma upodobania he he Życzę aby dzisiaj Ci dała pospać:-)

Kamilko - Dobrze, że się oderwałaś od domowych spraw idąc do szkoły, może odsapniesz od wiadomo kogo :-)
 
Do góry