reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

no to nie ciekawie marlene:dry:wierzyc sie nie chce ze w angli taka opieka lekarska do ....:no::wściekła/y:ale jak teraz bedziesz u poloznej to wypytaj gdzie mozesz zrobic dodatkowe badania i czemu oni robia tak malo badan:tak:no i nie martw sie bo z drugiej strony jak by bylo cos nie tak to oni by to wiedzieli i by cie wyslali na jakies badania a tak jest wszystko ok i nie ma takiej potrzeby:tak:;-)
 
reklama
to widze ze nie tylko moj rozrabiaka tak lubi fikac w bardzo rannych godzinach. Ja jak przyloze reke zawsze je czuje.Na usg lekarz powiedzial ze slicznie sie usmiecha a ja na to ze wie ze jest chyba w tv i tak na kazdym usg jutro wrzuce fotki. No a poza tym zaklada nozki za glowe (lekarz probujac wytlumaczyc dlaczego zza glowy wystaje noga sam zademonstrowal jak maly to robi niestety nie byl tak wygimnastykowany jak synus ale zrozumialam )i robi przedziwne figury macha rekami i nogami i tak jest zawsze juz teraz czuje ze bedzie z niego maly rozrabiaka:-):-)
 
Marlene u nas oficjalnie sa 3 badania usg na cala ciaze.w 12 , 20 , i 30 plus minus dwa tygodnie sa granica normy.dziecko jest wtedy dokladnie badane podczas usg.
Sylwia ja tez bede miec polowkowe w 22 tyg. Lekarz powiedzial ze to doskonaly moment :)
 
W Anglii są prywatne szpitale ale i tam nei jest powiedziane,że cie ginekolog przyjmie. Nie ma prywatnych gabinetów, bo oni stawiają na naturalną selekcję. Przykre to i dla nas Polek nie do pomyślenia. Co ja przezyłam w pierwszej ciązy , nikomu nie życzę.
Marlenko tak jak ci pisalam koniecznie walcz o te badania na toxo i wyjaśnij dlaczego...Marlenko gratuluje córuniu a Wictori synusia....
 
cfcgirl,witaj slonce, pisalam do Ciebie na gg ale zastalam tylko twojego meza;-) odezwij sie jak bedziesz miec czas powinnas miec moj nr w archiwum.

Jak pojde do poloznej to zaczne walczyc o to toxo moze na cos w koncu mnie skieruja,bo tutaj chyba na tym koniku trzeba jechac upominac sie i tyle,zobaczymy.

anulaaa dziekuje za stronke napewno skorzystam :)

sylwia85, nie przejmuj sie tymi opiniami ludzi na swoj wiek, ja jestem dokladnie ten sam rocznik i rowniez ciagle slysze oo wpadka wpadka, a ludzie nie maja pojecia ze ja o to dziecko musialam sie starac 2 lata i przeszkam powazna operacje zeby go miec. Ludzie juz tacy sa....
 
Zaglądam tylko na chwilkę dziś wieczorkiem :-)

Kochane majóweczki nie przejmujcie się uwagami na temat wieku, a może raczej ucinajcie niemądre komentarze szybko i stanowczo (nie jestem zwolenniczką puszczania różnych rzeczy mimo uszu hihi). W końcu to Wasza sprawa, kiedy macie dziecko! A poza tym "wpadka" może zdarzyć się w każdym wieku bo przecież nie każda kobieta może planować i chcieć dziecka w danym momencie. To jakieś dziwne myślenie że jak macie 22 lata to musiała być wpadka. Bzdura.
Ja z kolei przez jakiś czas słyszałam teksty typu "kiedy dziecko? to już najwyższa pora, zacznij myśleć poważnie itd" tak jakby istniały przepisy nakazujące macierzyństwo do jakiegoś określonego wieku, poza tym różne osoby z pokolenia moich babć, cioć i różnych znajomych być może nie zauważyły, że granica wieku matek przesuwa się coraz bardziej w górę. Ale szybko odpowiadałam że wszystko w swoim czasie i nie będę sobie brzydko mówiąc "robić dziecka" z nieodpowiednim facetem bo "lata lecą" (a moi dwaj wcześniejsi narzeczeni krótko mówiąc byli mocno niedojrzali). Maksa urodziłam mając 30 lat, a drugie maleństwo będzie tuż po moich 33 urodzinach.
Każda mama która kocha swoje dziecko, niezależnie od tego czy urodziła je mając 18 czy 40 lat - czy było planowane czy nie planowane - jest najlepszą mamą dla swojego dziecka. I wszystkim wokół naprawdę nic do tego. Ja jestem dzieckiem z wpadki i miałam najcudowniejszą mamę na świecie. No, z ojcem trochę gorzej ;-)

Jutro lecę na usg połówkowe, pojadę sama bo nie będę ciągnąć do gabinetu męża, syna i pasierba - trochę za duże stadko. Obejrzą sobie później na dvd.

Buziaki dla wszystkich i dobrej nocy!
 
Dokladnie masz racje jesli chodzi o ten wiek...ale nie kazdy jest w stanie to zrozumiec, ja juz dawno przestalam sie przejmowac komentarzami innych bo juz dawno bym zwariowala;-) Powodzenia jutro zycze i trzymam kciuki za was
 
reklama
Do góry