reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
I moje obawy co do małego brzucha nie były uzasadnione.Lekarz śmiał się,że może za mało jem- haha. Dzidzia jest zdrowa i juz wiemy na 100 % ze to chłopaczek który cały czas mi się snił. A wszystko wskazywało na dziewczynke :), no może brak nudności na chłopaka.A jednak:-)
 
Puchatka - trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku, leż i odpoczywaj jak najwięcej.

Dziewczyny mam pytanie.. czy macie jakieś problemy z piersiami?? Bolesność, swędzenie, jakieś wydzieliny?? Dziękuję Wam z góry za odpowiedź...
 
Intalial Gratuluje synka!!!!!!!!!
Łania_W mnie od poczatku ciazy bola piersi,sa twarde jak kamien a wydzielina no tez jakby jest,ale u mnie to i pozostalosci po karmieniu no i oczywiscie w cizy piersi juz sie przygotowuja do karmienia i czaczyna sie produkowac siara.:)


Dobra moze juz pojde lulu w koncu..BB wciaga.....
 
iwonka2006 - no pewnie nie ma mnie na liście, bo się do tego czasu nie udzielałam na forum :) co zamierzam teraz zmienić. Termin mam wpisany w karcie na 14 maja.
ps. z góry dziękuję za dopisanie mnie do listy :)
 
dziewczyny!!! ratunku wczoraj sie zorientowalam na wieczor ze leci mi coss z piersi.... to normalne??? a rano to juz mialam takie dwie duze plamy na podkoszulku.... moze takie byc?? bo ja mam bardzo duze [piersii jedrne twatrde nie ....
 
Cześć Dziewczyny!:-)

Iwonko - dziękuję za odpowiedź.:-)
Kamilko - wczoraj Iwonka napisała, że to normalne.
Ja niestety mam tak samo już od tygodnia, też się przestraszyłam, bo myślałam, że takie rzeczy to pojawiają się dopiero pod sam koniec ciąży, jak już piersi mają być naprawwdę gotowe do karmienia... a tu się okazuje, że jednak już teraz.:-(
Wkładki laktacyjne chyba trzeba kupić...
 
reklama
:-Dhehehe to nie jest smieszne ja wlasnie poszlam kupic te wkladki.... bo mam delikatnie mokry biustonosz... hehehe maz sie smieje czy moze possac i sprawdzic?? :-D:-D:-D on mnie czasem potrzafi rozbawic....
 
Do góry