reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Kamilko, tak to jest czasem z teściowymi...:/ Ja dziś wyjeżdzam do Berlina i już się zastanawiam jak to będzie z moimi teściami i rodzinką mojego Małżona... Bardzo ich lubie, ale nie zawsze idzie się dogadać, bo mamy trochę inne rodziny. Z moją Mężowi chyba jakoś łatwiej stosunki ułożyły się na bardzo dobre... Zobaczymy jak to będzie w te Święta ze mną.
 
Czas zamykać kompa i zbierać się do drogi powoli...

Dziewczyny, wszystkiego dobrego dla Was, Waszych brzuszków i Rodzin...:-) życzenia Anna.jpg
 
Dziewczynki i Chłopcy :-)
Super magicznej atmosferki Świąt na codzień :-) mega Gwiazdora oraz pięknego magicznego roku 2008 życzę
 

Załączniki

  • chlopcy.jpg
    chlopcy.jpg
    64 KB · Wyświetleń: 17
Witajcie kochane!
Widzę że pustki na BB, wszyscy krzątają się gdzieś po domku. Ja właśnie ubrałam choinkę. A oto efekty.
ssa41900ye6.jpg


i dekoracja domu
ssa41915kb8.jpg

I w końcu czuje się świąteczną atmosferę:-)
Korzystając z okazji chciałabym Wam życzyć

221104084218oy9.jpg
 
marzeń O Które Warto Walczyć,radości Którymi Warto Się Dzielić ,przyjaciół Z Którymi Warto Być I Nadziei Bez Której Nie Da Się żyć
wesołych świąt
 
Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy, Dzień zwykły dzień,, w którym gasną wszelkie spory Jest taki dzień, którym radość wita wszystkich, Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski. Niebo ziemi, Niebu ziemia Wszyscy wszystkim ślą życzenia. Drzewa ptakom, ptaki drzewom, Mgnienie wiatru płatkom śniegu Jest taki dzień tylko jeden raz do roku, Dzień zwykły dzień, który liczy się od zmroku. Jest taki dzień gdy jesteśmy wszyscy razem, Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze. Niebo ziemi, Niebu ziemia Wszyscy wszystkim ślą życzenia. A gdy wszyscy usną wreszcie, Noc igliwia zapach niesie. Najserdeczniejsze życzenia przesyła Iwonka z rodzina:-)
carteneige004.gif
 
W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany
- życzymy Wam zdrowia, życzymy miłości.
Niech mały Jezus w sercu zagości,
szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta.
Kochanej twarzy co rano budzi
i wokół pełno życzliwych ludzi..
WESOŁYCH ŚWIĄT !
życzy Ania i Marcin :-)
2007020411581256.gif
 
Kiedy świąteczny stół się ugina.
Śpiewa kolędy cała rodzina,
Na niebie pierwsza gwiazdka już świeci,
Niech cię bogaty Mikołaj odwiedzi.
Niech twoja kolęda aż do nieba leci,
Niech gwiazdka zapłonie, choinka zaświeci!
A moje życzenia spełnia się szybko,
Więc spokojnie usiądź przed smażona rybką!:-D:-D:-DŻyczenia sla Kamila i Jakub
 
reklama
Stołów pięknie ozdobionych,
jadłem suto zastawionych
i prezentów z dwa tuziny,
niech zazdroszczą Wam rodziny!
Żadnych sporów, żadnych kłótni,
niechaj nikt nie będzie smutny
- grunt to dobre wieść pożycie,
a karpiowi... daruj życie!
I każdemu - przyjaciela,
co czasami łzę ociera...
i wszystkiego co Wam trzeba,
no i jeszcze gwiazdki z nieba.
 
Do góry