reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

dziewczyny ale nasz wąteczek się rozwija :-):-)

u Mnie przepięknie świeci słoneczko :-) i zaraz wybiera się jeszcze na zkupy przed świtąteczne ;-) mężowi sweterek i dla siebie nowiutki biustonosz bo ten już troszeczkę za mały na moje D :szok::szok: a po zakupach jeszcze ostatnie porządki bo dzisiaj wyjeżdżamy do Moich rodziców :tak: przyjeżdżamy w poniedziałek przebrać się na wigilię i do teściów :tak::-)

katja - witaj :-) nic się nie martw szybciutko nadrobisz zaległości ;-) i już niedługo będziesz się tu czuła jakbyś była cały czas z nami :tak::tak:

nati - to napewno jest spowodowane ty trzymaniem moczu :tak::tak:

buziaczki dla Was kochane :-) już mnie nie będzie przed świętami więc składam Wam wszystkim życzonka :-)

Przy wigilijnym stole łamiąc opłatek święty,
wspomnijcie, że dzień radosny w miłości jest poczęty,
że jak mówi Wam wszystkim dawne odwieczne orędzie
w pierwszą na niebie gwiazdkę Bóg w Naszym domu zasiądzie.
 
reklama
Tolka Stołów pięknie ozdobionych, jadłem suto zastawionych i prezentów z dwa tuziny, niech zazdroszczą Wam rodziny! Żadnych sporów, żadnych kłótni, niechaj nikt nie będzie smutny - grunt to dobre wieść pożycie, a karpiowi... daruj życie! I każdemu - przyjaciela, co czasami łzę ociera... i wszystkiego co Wam trzeba, no i jeszcze gwiazdki z nieba. Życzą Iwonka z mezem i Vanesska!
 
Cześć Dziewczyny!:-)

Nie było mnie kilka dni, widzę, że wątek z dnia na dzień coraz bardziej rozkwita...:-)
Byłam na kilka dni w górach, a jutro wyjazd do Berlina na Święta... nie wem jak Wy się czujecie po długich podróżach, ale mi jest ciężko.
Jak ja Wam zazdroszczę, że większość z Was już czuje ruchy dzidzi i zna jej płeć... Ja usg połówkowe mam przesunięte dopiero na 23.01, ruchów dzidzi nie czuję i tak naprawdę pomimo, że jest początek 5tego tygodnia, to w ogóle nie widać, że jestem w ciąży.:-( Czasem mi się wydaje, że niezbyt to normalne.
Choinki już przystrojone? Prezenty popakowane? Zmęczone przedświąteczną bieganiną?
Ja jeszcze Mężowi chciałabym coś dokupić, ale jak zawsze mam problem co.

Pozdrowionka dla Wszystkich i miłej soboty.:-)
 
wpadam powiedzieć, że bedę rzadko zaglądać, bo masa pracy w domu:-)
ale Wam, waszym drugim połówkom oraz dzieciaczkom tym narodzonym i jeszcze w brzuszkach chcę życzyć spokojnych, zdrowych, wesołych świąt...

W dniu Bożego Narodzenia;
Dziś składamy Wam życzenia,
Aby raźniej w duszy było,
Aby Wam się lepiej żyło,
Aby szczęścia i radości,
Pomyślności i miłości
Z życia nigdy nie ubyło,
Życia bez smutku i cierpienia,
Oto moje są życzenia...
 
Witajcie dziewczynki
Właśnie skończyłam listę zakupów ale chyba samego krzyśka wyslę z moim tatą na te zakupy, ja się zajmę tylko prezentami, bo nie wytrzymam w markecie :wściekła/y: Wczoraj zakupilismy aparacik cyfrowy i jestem bardzo szczęśliwa, niby mała rzecz ale baardzo cieszy. Zahaczyliśmy o Tesco na moment ponieważ była czynna kasa pierwszeństwa dla ciężarówek, myslicie że się szczypałam podeszłam, wymownie spojrzałam na górę gdzie wisiał szyld ludzie zerkneli na mój brzuch i sami nas przepuścili, tak powinno być wszędzie:-):-)

Łaniu - może taka Twoja urdoda, że masz mały brzuszek, co nie znaczy że maluszek mały w nim mieszka, a ruchy poczujesz, ja w pierwszej ciąży koło 18 tygodnia poczułam, a teoretycznie mówi się o 20 tygodniu. Ja również nie mam prezentu dla połówka ale coś się wykombinuje:-)

Tolka - wspaniałych rodzinnych świąt dla całej Twojej rodzinki :-)

nati - nie mam zielonego pojęcia co to jest, zapytaj lekarza, tak chyba będzie najprościej

Katja - witaj na naszym forum kochana i pisz duuuużo
 
Witam przedświatecznie:-)!
Uff, nadrobiłam straty w czytaniu forum, no.
Wczoraj miałam wizytę u ginekologa, z dzidzią dobrze, rośnie sobie mój bąbelek:-D. Jeżeli chodzi o przeziębienie, to dopuki temperatura nie dochodzi do 38, to moge być spokojna, jeżeli przekroczy 38, to mam zadzwonić do lekarza, bo wtedy trzeba już przyjmowac antybiotyki!:szok: Usg połówkowe mam na 8 stycznia i dowiemy się, czy to chłopczyk, czy dziewuszka:tak:.

Katja witaj wsród nas:-)!


ps. dziewczynki, a co Wy na to Zeby stworzyC osobny wątek na majóweczkach dotyczący porodu, nasze obawy, pytania i odpowiedzi?? Jakby nie było, to już połowa ciązy za nami a pytań i lęków związanych z porodem będzie coraz wiecej...:baffled:

Buziaczki dla wszystkich brzuchatek:-D!!
 
Anula - no i właśnie chociażby po to przydaje się widoczny brzusio!;-) A że z tymi ruchami dzidzi to jest różnie to wiem... ale już bym chciała coś poczuć.:-)Właśnie wróciłam z zakupów i prezent dla Małżona zakupiony, więc już wszystkie zakupy mam za sobą.:-)

Katja - witam Cię, ja też niedawno dopiero przystąpiłam do Majóweczek, myślę, że Ci się spodoba, pisz jak najczęściej.:-)
Aurelia79 - ja jestem ZA jeśli chodzi o nowy wątek odnośnie porodów, bo myślę, że każda z nas ma trochę obaw związanych z tym zbliżającym się dniem, w szczególności te z nas, które będą rodziły pierwsze dziecko, a myślę, że te z nas, które już rodziły napewno okażą się pomocne ze swoją wiedzą.:-)
 
Uf krzyz mnie boli ze ledwo wyrabiam,a dopiero co zasiadlam do kompa,ale przenty mam po pakowane choc sprzatanie jeszcze mnie czeka jutro ale to juz takie typu przetarcie podlog itd......
Jesli chodzi o nowy watek to niby juz jest taki wlasnie Jak uniknac naciecia krocza i wlasnie w sumie mozna by tam pisac ale jak uwazacie...Slodkich snow majoweczki
Aurelia mi tez tak mowil gin ze dopoki nie ma goraczki powyzej 38 to leczyc sie tradycyjnie a tak to antybiotyk juz.
Mm tak znam ten wateczek jest super:)
 
reklama
Witajcie majóweczki mam nadzieję że całkiem o mnie nie zapomniałyście choć nie odzywam się za często poza tym od środy do dziś byłam w szpitalu bo dostałam silnych i bardzo bolesnych skurczy i miałam jakieś plamienia poleżałam troszkę na oddziale i jest lepiej no spokojniej ale póki co jedyna opcja to leżakowanie nie odczuwam wogóle nadchodzących świąt bo nic nie robie i nic robić nie będe bo mi nie wolno ale co tam święta są co roku a teraz wazny jest maluszek płci nie znam ruchów jeszcze nie czuje wiem tyle że z nim albo z nia wszystko w porządku bo miąłam USG w szpitalu ale w takich nerwach to było że nawet mi do głowy nie przychodziło żeby pytac o płeć no to zmykam do łóżeczka i trzymajcie się cieplutko i choc może rzadziuśko tu bywam to wspominjcie sobie o mnie czasem :tak::tak::tak:
 
Do góry