reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

hej Dziewczynki, po przeprowadzce dopiro teraz mi zalozyli neta zycze wam waszystkiego najlepszego i duzo prezentow a teraz wracam do pomagania przy swiatecznych przygotowaniach
 
reklama
Jestem i ja!
Wszystkiego, czego tylko zapragniecie i wszystkiego co najpiekniejsze w te Świeta, życzy Aurelia i Jacek.

Ps. dla nas dziś ważny dzien, zaręczamy się:-),
buziaczki dla wszystkich:tak:
 
Witajcie kochane i ja się melduję, obrzarta do bólu he he he
Jeszcze raz dziewczynki Wesołych Świąt :-):-)

Aurelia - gratuluję z okazji zaręczyn :-)
Kamilko - na pewno kiedys się dogadasz z teściową, nie martw się, mi to zajęło prawie 4 lata;-)
Madzia - śliczna choineczka i dekoracje domku
 
Ojej tyle jedzenia,wieta to prawdziwe obrzarstwo, asia fajne zyczenia
anulaaa teraz mozemy jesc i nie patrzymy na kg tylko aby byc najedzonym hehe chociaz ja nigdy na to uwagi nie zwracalam :-)
 
Kochane Majóweczki, wpadłam tylko życzyć Wam i Waszym bliskim wszystkiego dobrego z okazji Świąt! Dużo zdrówka, bezproblemowej ciąży, zdrowych i pogodnych maluchów, dużo wsparcia ze strony rodzinki, radości i szczęścia!

Do zobaczenia wkrótce!
 
Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół.
Większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy,
że mu kiedyś sie przydarzy.
Może cicho bez hałasu
wyjeżdżając gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z wspólnej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli śnieg popada z rana.
Może tak jak to lubicie
licząc dziury na suficie,
sami zresztą chyba wiecie,
gdzie najlepiej się czujecie.
Takie dla Was mam życzenia
w dniu Bożego Narodzenia.
 
reklama
Do góry