reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

I tego ci zycze:)
Kurcze a ja mam jakas awarie w kuchni ,kran mi cieknie i po ocoekaczu leci tez woda do szafki pod zlewem i juz mi nasiaka woda,a szafki maja dopiero rok i juz zniszczona ta .A moj spi pijanay bo jest sledzikj u nas w firmie i cvhlopy nadal pija ale mojego juz do domku sciagnelam i mam spokoj a reszta niec h robi co chce....
 
reklama
Ja mam ten sam problem, bo cieknie pod zelewm a meble są nowe, nie ma kto się zabrać za tą hydrauliczną spawę bo mąż wciąż nie ma czasu. Ciężko go w domku teraz do czegokolwiek zmobilizować.
 
mój naprawia takie rzeczy jak się tylko zepsują :tak: ale za to w domowych sprawach to nie za bardzo pomaga :dry: a Ja nieraz jestem zmęczona i nie mam siły posprzątać albo poumywać naczyń i jest mała awantura :wściekła/y::wściekła/y: chociaż zdaża się że sam od siebie weźmie i umyje naczynia ale musi mieć dobry dzień :tak:

dobranoc kochane idę popływać i do spanka :-);-)
 
Witam wszystkie przyszle mamunie, ja tez naleze do tegoszczesliwego grona, mam termin porodu na 28 maj i choc nie moge sie doczekac naszej dzidzi to na sama mysl o rozwiazaniu umieram ze strachu.pozdrawiam wszystkie majóweczki.
 
Witam wszystkie przyszle mamunie, ja tez naleze do tegoszczesliwego grona, mam termin porodu na 28 maj i choc nie moge sie doczekac naszej dzidzi to na sama mysl o rozwiazaniu umieram ze strachu.pozdrawiam wszystkie majóweczki.
Witaj kochana:-)A nie ty jedna boisz sie rozwiazania bo i ja tez mimo ze to moj drugi porod to wiem juz co mnie czeka:baffled:ale jak tylko zobaczysz swoje malenstwo to bedzie ci jak w niebie:tak:
 
Cześc dziewczyny wiecie mam wątpliwości czy wszystko u mnie ok ,już dwa razy w nocy czulam taki twardy brzuch nie cały ale taki kawalek nad wzgurkiem łonowym to mieknie po jakimś czasie i nic nie boli Mysle tteż o tym czy może być to spowodowane tym że czymam podczas spania zadlugo mocz? czuje to własnie po tym jak pójde do ubikacji i po jakimś czasie przechodzi:-(
 
O losie kobietki ja troche nie moge uporac sie na tym forum, a zwlaszcza z suwaczkiem (typowa blondynka ze mnie czasem:tak:), ale jestem poprostu zachwycona, tyle sie mozna dowiedziec i tak sie milo czlowiekowi robi ze ktos przezywa wszystko identycznie jak ja;-) niezmiernie sie ciesze ze znalazlam to forum:-)mam nadzieje ze jeszcze uda mi sie z niego plynnie korzystac...:sorry2:
 
Witam Was, pewnie połowa już z Was śpi nie to co ja jak zwykle do późnych godzin nocnych a potem spanie do południa:-)
Katja, pisz do nas często i mów os woich przeżyciach, dolegliwościach jak masz oczywiście wszystkie chętnie Ci pomożemy w końcu jesteśmy w podobnych okresach ciąży, a co niektóre z nas mają już doświadczenia bo to kolejna ich ciąża:-)
:-)POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE:-)
 
Super! jestescie kochane babeczki:tak:no wlasnie mam taki zamiar czesto odwiedzac to forum poniewaz mam sporo czasu siedze w domu i kwitne z nudow:-(teraz pewnie odezwe sie po swietach bo wyjezdzam do rodzicow a oni niestety nie maja internetu:-(ale nadrobie straty po swietach:-)napisze Wam jeszcze ze jest to moja druga ciaza pierwszej niestety nie udal sie szczesliwie zakonczyc ale tym razem jest wszystko na dobrej drodze i niezmiernie sie z mezem cieszymy i staramy sie myslec wylacznie pozytywnie:-)wiemy juz ze prawdopodobnie bedzie chlopiec chociaz obydwoje z mezem jakos dziwnie caly czas myslelismy ze bedzie dziewusia a tu prosze taka niespodzianka...siusiak:-D
z tego co przegladalam to wy sie juz niezle zdazylyscie poznac a ja taka gapa ze spóznionym refleksem:baffled:, ale lepiej pózno niz...;-)prawda??
 
reklama
Witam. Ja jade dzis jeszcze kupic jakies buty....
Nati jak sie martwisz to porozmawiaj z ginem co cie niepokoi,on napewno wszystko wyjasni:tak::-)
Katja bardzo szybko i sprawnie widze ze ci poszlo z zalozeniem suwaczka i to bez naszej pomocy:-)Super.Zycze szczesliwie zakonczonej ciay i zarza po swietach prosze sie na majowkach zameldowac;-):-)Acha i gratuluje synka! A tutaj sa wszystkie nasze majowe wateczki wiec zapraszam cie do wpisu
Maj 2008 - Forum BabyBoom

Ciekawe ile tych naszych chlopcow i dziewczynek zmieni pod konec sie w plec przeciwna:confused::-)
 
Do góry