reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

IWONKA JA MIALAM W PIERWSZEJ CIAZY DOPOCHWOWE USG ROBIONE:tak: NA PIERWSZEJ WIZYCIE OKOLO 7 TYGODNIA NO I PO MIESIACU KOLEJNE A RESZTE TO NORMALNIE:tak:TERAZ TEZ TAK PEWNIE BEDZIE;-)DLACZEGO MIALABYS SIE NIEZDECYDOWAC:confused:
 
reklama
Iwonko ja miałam takie USG i spoko i z tego co wiem to sie stosuje maksymalnie do 12 tygodnia a poza tym we wczesnej ciąży w jakiej jeszcze wszystkie jesteśmy to USG jest o tyle dokładniejsze że nie musi przechodzić przez powłoki brzuszne a że nasze fasolki malusie jeszcze to tak lepiej widać :tak::tak:
 
Iwonko tak jak dziewczyny piszą nic nadzwyczajnego, zwykle badanie tak jak zwyczajne ginekologiczne... nie boli i ja nic nie czułam a fasolkę widziałam... ;-)
 
Iwonko kochana- ja mam nadzieje ze ty nie poomyslalas ze sie wymadrzam? To byly teksty z takim ogromnym przymruzeniem oka ;-)
Dopochwowe usg jest rzeczywiscie duzo dokladniejsze niz zwyczajne (mowimy oczywiscie o poczatkach ciazy) u mnie poniewaz mam duzo tluszczyku pani doktor chcac ocenic serce maluszka po 20 tygodniu ciazy tez musiala zrobic dopochwowe bo przez brzuchol nic nie widziala:zawstydzona/y:
 
Dziewczynki dawno mnie tu nie było, bo mam problemy z komputerem. W piątek byłam na usg i widziałam moją fasolkę - 7w3d 1,1cm - tak się cieszę- nawet nie wiedziałam,że to już 8 tydzień.
Bardzo się martwiłam,że coś jest nie tak, bo nie mam mdłości, ale widać dzidzia jest dla mnie jak narazie łaskawa :)
Dziś na 16 ide na drugie badanie,martwie się tylko, bo się troche przeziębiłam i teraz tylko kaszle bo mnie gardło drapie- mam nadzieje,że dzidzi nie zaszkodzi.
Pozdrawiam :)
 
Dziękuje Wam, że powiedziałyście mi o swoich "tkliwościach".
Iwonko, ja również miałam przez pochwę usg pierwsze, (5tc) gin powiedział że następne również będzie czyli ok 8tc. Nie wiem czy to normalne sądze że tak. Było ok.
 
reklama
Już mi lepiej, myśle,że za 2 dni będe zdrowa jak ryba- oby :)
A co do usg przez pochwe to to nic strasznego :) moja koleżanka jest teraz w 18 tygodniu i dopiero teraz ma normalne usg przez brzuch. Przez pochwe 100 razy lepiej widać, więc nie ma się czym przejmować.
 
Do góry