reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

OlaK nie sadze ale dowiedzialam sie ze ze strony mojego Roberta blizniaki w rodzinie byly,ale to dluga historia bo moj tesc nie jest biologicznym ojcem R. a i tak sobie gdziesz czytalam ze szybciej rosnie brzuch i jest wiekszy nacisk na macice ...A brzuch to mi wywalil jak juz pisalam i ciagle mnie pobolewa u dolu w srodku .Tak jakos sobie tylko pomyslalam poprostu.....
 
reklama
Ojejku, powiem Wam, że po moich "pojedynczych" doświadczeniach macierzyńskich bałabym się bliźniąt.... nie wiem może Maksio był wyjątkowo niespokojnym i wymagajacym uwagi dzieckiem (na pewno był np. w porównaniu z synem szwagra, który od urodzenia był zainteresowany jedzeniem i spaniem, a teraz jest miłym dzieckiem, które grzecznie potrafi się samo bawić)... ale bałabym się.... niebawem i ja zrobię usg...
 
kofane! iwonko szczegolnie :-) nie masz chyba powodu do obaw blizniakopodobnych, bo za to odpowiada tylko i wylacznie matka - jej jajeczka moga byc tak 'skonstruowane', by przyjac wiecej niz jednego plemnika. tak wiec blizniaki - nawet liczne - w rodzinie meza nie maja wplywu na twoja ciaze ;-) masz szanse tylko wtedy, jesli w linii matki byly blizniaki lub gdy bralas hormony (ale nie te zwykle, antykoncepcyjne)

ja w pierwszej ciazy strasznie chcialam, teraz juz nie chce, a mam troszke obawy, bo troche hormonow roznych bralam kiedys (ze wzgledu na endometrioze i bardzo krotkie cykle), a beta wysoka.. ;-) ale nie, nie sadze, by to bylo to!
 
zabawa hmm raczej obżarstwo!!!
byłysmy jednego dnia:
- w pizzerii zjadłam pizze
- kawiarnia Delicje (najlepsze wyroby w Gdyni!) tu zaliczyłam torcik marchello, galareka z bitą śmietaną i owocami, lody ze śmietaną i sok z czarnej porzeczki
- zupa pomidorowa z ryżem u babci mojej przyjaciółki


ps. coca cola pomaga!!!!
 
Witam Was dziewczyny, powiem Wam, że ja nie mam żadnych dolegliwości jestem w 6 tc. i nic ani mdłości ani wymiotów. Jak bym nie była u gin-a to zastanawiałabym się czy jestem aby w ciąży. Powiedzcie mi proszę czy na początku któraś z Was też miała podobnie jak ja? Czy te objawy będą w późniejszych tygodniach? Szczerze powiem że nie tęsknie za nimi. Pozdrawiam
 
WITAJCIE:-)CO DO BLIZNIAKOW TO GDYBYM JE MIALA MIEC TO OJ MATKO SWIETA ZASTANAWIALABYM SIE JAK TU SOBIE PORADZIC:szok::szok::szok:JA TU NIE MAM NIKOGO KTO BY MI POMOGL:no:ALE NARAZIE SIE NIE MARTWIE W PIATEK IDE DO GINKI I NA USG TO SIE DOWIEM ILE FASOLEK MAM:-DPOLKA27 JA ROWNIEZ NIE MAM ZADNYCH OBJAWOW OPROCZ BOLACEGO BRZUCHA I OD NIEDAWNA ZACZELY MNIE POBOLEWAC PIERSI A TAK TO SIE CZUJE SWIETNIE :tak:ALE TO MOJA DRUGA CIAZA:-p W PIERWSZEJ BYLO GORZEJ BOLALO MNIE WSZYSTKO:-(;-)
 
reklama
Iwonka- A nie doczytalas przypadkiem ze w kolejnej ciazy brzuszek szybciej jest duzy bo po porzednim porodzie masz rozciagniete mięśnie? hihi. Mysle ze napewno z tego powodu masz duzy brzunio i z tego samego powodu wszystkie spodnie mnie cisna.
A jak bol brzucha sie powtorzy to rzeczywiscie zadzwinie do gina. Tak sobie mysle ze moze po prostu macica mi sie powieksza i dltego ten bol? Sama nie wiem- narazie nie panikuje bo od tego nocnego incydentu czuje sie dobrze, nic mnie nie boli i co najwazniejsze- nie plamię. No ale dzieki z wsparcie.
 
Do góry