reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Karola, powiem Ci że piersi mnie też pobolewają tak od trzech dni, bóle brzucha już mi przeszły, a miałam je tylko jak szłam spać jak bym miała kamienie w środku bo wydawał mi się tak ciężki. To fajnie że nie jestem sama:-)
 
reklama
basiek3 ja też sobie to tak tłumaczyłam ten ból brzucha że się macica powiększa, byłam u gin-a na pierwszym usg i powiedziałam mu o tym bólu, powiedział, ze wszystko ok. i nie ma czym się zamartwiać, to też Ci to przekazuje. Z tego co widzę to idziemy prawie łeb w łeb z naszymi suwaczkami:-)
 
Basiek wiem doskonale ze przy drugiej ciazy tez szybciej brzuszek rosnie bo miesnie juz rozciagniete i pialam o tym nie raz na watku.:tak:;-)Ale czytalam i o innych powodach i dlatego wspomnialam cos na ten temat:dry::confused::sorry2:
Polka wczoraj na BB czytalam ze dolegliwosci ciazowe pojawiaja sie od 6-8 tygodnia o ile kobieta je wogole bedzie przechodzic:tak:Ja z Vanesska nie mialalm zadnych objawow,oprocz czestego latania do toalety:eek:teraz tez w kolko biegam ,a najgorzej jest w nocy:baffled:cycki mnie bola malo nie pekna,staly sie ociezale i urosly;-)Ale dobrze,oby tak ci zostalo i jak naj mniej wszelkich objawow,oprocz pozniej kopiacego dzidziolka w brzuszku:tak::-)super uczucie dla mnie:-)
 
no kobietki bez mdłości ja swoje oddam w dobre ręce mocne takie cały dzien potrafią trzymać;-)
Basiek napewno będzie dobrze i fajnie że któras z dziewczyn już Cie troszke uspokoiła:tak:
Iwonko
może to jednak nie bliźniaki ale gdyby to nic przecież dasz radę i miałabys podwójne szczęście :-)
Polka mnie piersi ewidentnie bolą:eek: a jak w nocy obrócę się nie daj Boże tak że sobie któąś przygniotę to odrazu jestem obudzona:szok:
Karola to fajnie że sie dobrze czujesz tym bardziej że tak energia rozpiera Twojego synusia:tak::tak:
Minka fajny jadłospis :tak::tak: ja za to odkryłam że zaczynaja mi smakować rzeczy za którymi dotąd nie przepadałam jak np. rosół z makaronem :tak::tak:
aenye sposób na mdłości nieważne jaki byle był skuteczny:-)
reszcie majóweczek po prostu macham :-):-)
 
Odpukac ale chyba nastapila duza poprawa jesli chodzi o biegunke moejgo dziecka,chyba udalo nam sie w koncu zwalczyc ja,no prawie po miesiacu i tak dlugo ale znow oddam jej kal na badanie posiew zeby sprawdzic czy jest ok.
 
reklama
Do góry