reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Zgadzam sie co do opinii na temat USG dopochwowego. ;-)
Ja tez juz sie o niebo lepiej czuje, tylko, ze od tego ciaglego wycierania nosa przyplatala mi sie opryszczka, a fuj, jak ja nienawidze zarazy... A juz tak dluuugo jej nie mialam, ech. Ze tez nie wymysla na niej szczepionki czy jakiegos skutecznego leku, hm,hm... Zaklejam sie plasterkami, zeby bron Boze Lea nie zarazic. :ninja::sick:
 
reklama
ja tez mialam usg dopochwowe :-) nic zlego! facet ma taki wziernik podluzny, okraglo zakonczony, naklada na to zel i prezerwatywe :-) i generalnie robi to do 3 mies. wlacznie, bo lepiej wszystko widac.
ja nawet mialam chyba w dwudziestym, zeby zobaczyc, co sie dzieje z dzidzia dokladnie (mialam skurcze), a potem chyba jeszcze w 30 tez, zeby jakies dokladniejsze badanie zrobic.

kurka, ja jakos nie moge sie zebrac do badan...
i umowic sie na wizyte tez nie moge.. hehhhh zapominam codziennie rano, a tylko do 11 mam rejestracje, grr
 
:-DE NO CO TY IWONKA JA Z MOIM MEZEM BYLAM NA WSZYSTKICH WIZYTACH I JAK JUZ WSPOMINALAM PRZY KAZDEJ MIALAM ROBIONE USG :tak:TYLE ZE JA MAM BABKE A TY PEWNIE FACIA:eek:ALE TO NIE WAZNE I TAK JAK CI TO BEDZIE WKLADAL TO TY BEDZIESZ NA MONITOR PATRZYLA I PODZIWIALA FASOLKE:tak::-) SZYBKO ZAPOMNISZ O TYM CO CI TAM WSADZIL:tak:;-)
 
Iwonka- mysle ze to wszystko zalezy od ciebie- ze mna na wszystkie wizyty ciaziwe chodzil Przemek, w zeszlym tygodniu tez byl. I prowadzi mnie lekarz-facet. On zawsze przykrywa mi łono papierowymi recznikami zebym sie meza nie krepowala ale jak dla mnie to niepotrzebne- zreszta Przemek i tak patrzy w monitor a nie na dół. Przygotuj swojego meża po prostu przed wizyta i tyle. Jesli on ma ochote zobaczyc malenstwo a Ty sie nie krepujesz to ok :tak:
 
Cześć Majóweczki :-D. Myślę, że teraz z czystym sumieniem mogę się do Was przyłączyć:tak:;-) po dzisiejszej wizycie i pierwszym usg. Termin wypada mi na 22 maja i strasznie się cieszę, że będę miała drugiego brzdąca w domu. Mam nadzieję, że wspólnie będzie nam łatwiej w oczekiwaniu tych długich miesięcy do urodzin naszych Skarbów. Pozdrawiam gorąco wszystkie przyszłe mamy majowe :-D
 
Witaj Niesia:-):-):-):-):-):-):-)Oczywiscie gratuluje fasolki!:tak:

Ja przezylam dzis wieczorem okropny bol.Tak mnie zlapal bol zoladka e myslalam ze padne i przez ponad godzine ostro mnie bolalo ze moj chcial juz pogotowie wzywac:shocked2:Czulam bol porownywalnie z porodem:eek::eek::eek:az mnie pot zalewal:szok:teraz juz mi przeszlo na szczescie ,tylko tak mnie lekko cmi.Juz bym dawno spala gdyby nie to....Kiedys tez takie bole czeste mialam ale to byly na tle nerwowoym i podejrzewam ze teraz tez znow sie to zaczyna.........lub nie wiem,cos sie dzieje mi z zoladkiem innego:-(
Dobranoc majoweczki:-)
 
reklama
Witajcie majóweczki!!!
mnie jak wczoraj po pracy wywiało to zlądowaliśmy w domku o 21.30 byliśmy u mężusiowego kuzyna mają takiego Igorka 6 miesięcy i już chłopak wie jak sobie babki do stóp rzucać :-D za to dzisiaj rano byłam na badaniu krwi i masakra najpierw myślałam że nie dojdę bo tak mi słabo było totalnie na czczo a potem zresztą do teraz ręka mnie boli jak nigdy:szok: jutro wybieram sie z wizyta do nowego ginka obadać co to za zwierz ale kurcze nie wiem czy mi zdążą zrobić wszystkie badanka :baffled: a szkoda zreszta i tak musze jeszcze jutro zanieść sobie mocz na badanie bo mi sie dzisiaj zapomniało i wszystko do kanalizacji poszło :confused: Doniesienia z frontu dolegliwości bez zmian i mdłości górą:eek:
Iwonko mam nadzieje że z żołądkiem już lepiej i nie denerwuj sie moja droga teraz nie wolno:no: spokojnego dnia:tak::tak:
Niesia witaj wśród majóweczek:-)
Resztę majóweczek pozdrawiam i życze miłego dzionka i dużo spokoju :tak::tak::tak::-):-):-)
 
Do góry