reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam:-) U mnie piekne slonko za oknem,:cool2:Alez sie dzis zalatwilam:dry:wstalam rano i zrobilam siusiu a mialam przecierz isc na badanie i moczzaniesc a zapomnialalam sie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:wściekła/y:
A jak wasze samopoczucie:confused:czujecie cos:confused:bo ja nic a wy:confused:
Pozdrawiam:-)
 
Iwonka gdyby nie ta wrażliwośc piersi to bym nie uwierzyła że w ogóle cokolwiek sie ze mną dzieje plus dwie śliczne diodki na buzi bo hormony szaleją :-D:-D no i słonka to u mnie niet:no::no: jest zimno i pochmurno
 
Puchatka no i ja mam tylko te piersi wrazliwe no i ten brzuch mnie pobolewa,ale chyba powinnysmy sie cieszyc ze jest tak spokojnie i nie ma i mam nadzieje nie bedzie zadnych mdlosci:tak::-)
 
A gdzie te majowki?przeciez my juz mamy terminy na polowe maja a gdzie te ktore maja wczesniejse,przeciez juz wczesniej od nas podejrzewaly ciaze?
 
no właśnie nie wiem kiedy sie wybrac poczekam chyba do przyszłego tygodnia pójdę jeszcze do mojego obecnego bo wiem że ma nowy sprzęt i soko niech wszystko obejrzy a później to juz chyba raczej zmienie lekarza na takiego z prawdziwym powołaniem troche mam stresa przed wizytą bo ostatnio wyszło że byc może mam macicę dwurożną co miało sie okazac na HSG które miało byc w tym cyklu ale tu fasolka i szlaban więc sama nie wiem co robić :confused:
Chyba nie namotałam za bardzo
 
reklama
Cześć dziewczynki :-)
A propos objawów to mnie często brzuch ciągnie po bokach tak nisko jakby w okolicy jajników, jak się gwałtowniej poruszę. Dokładnie tak jak przy Maksiu. Wtedy nie miałam żadnych mdłości, mam nadzieję że i teraz też nie!

Puchatka, masz duuuużo czasu, żeby się przyzwyczaić do tej sytuacji - wszystko będzie na pewno dobrze! A co to znaczy, że być może masz dwudrożną macicę?
 
Do góry