reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ola witaj:-) normalnie macica ma kształt takiej odwrócenie gruszki a moja ma chyba u góry takie wgłębienie które powoduje że powstaja rogi problem może sie pojawic jakby fasolka się zagnieździła w któryms z rogów bo może miec mało miejsca i jeszcze będzie za maluska żeby to odpowiednio rozciągnąc więc jakby co w najgorszym wypadku leki i raczej ciąża a dużą ilościa leżenia:confused:
 
reklama
Puchatko oby nie:no:to moze nie czekaj tylko idz jak najszybciej do lekarza,lub zadzwon do niego ze jestes w ciazy i on powie czy masz juz przychodzic(chodzi mi o tego ktory do tej pory cie prowadzil)
 
Puchatka, to leć do gina, nie ma na co czekać! Daj znać jak się już umówisz.
Nie mam dziś za bardzo czasu na BB więc chyba zajmę się pracą... ech!
 
Usg 3D:-):-):-):-)Super jest:tak::tak::tak:
ZIEWACZ.gif
 
reklama
Puchatka własnie przeczytałam, że udało Ci się zajść w 22 cyklu.... ależ się naczekałaś! Mocno trzymam za Ciebie kciuki kochana!
 
Do góry