reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

No i niestety juz w tej klinice nie pracuje moj lekarz.Dzwonilam tam,teraz mam metlik w glowie bo jak mam isc do obcego chlopa to moge isc gdziekolwiek i poszukac cos blizej domu.
 
reklama
Iwonka, ja też dziś idę na 18 ;-)

MoMi, moja lekarka z Konstancina jak sama ma jakiekolwiek wątpliwości to odsyła do Osóbki, a do niej też mam ogromne zaufanie. Przeczytałam sobie cennik szpitala Św. Zofii przy Żelaznej i kurczę, za coś co powinno być standardem trzeba płacić jakies koszmarne pieniądze.
Szczerze mówiąc nie wybieram się do szkoły rodzenia po raz drugi, ale tak: rodzić chcę w sali 1-osobowej (1000zł) i mieć swoją położną (1500zł), do tego potem też chciałabym mieć salkę 1-osobową (tak było przy Maksiu i tak chcę teraz). Zważywszy, że prawdopodobnie będę musiała pobyć w szpitalu min. 5 dób (kilkaset złotych za dobę, oszaleli normalnie!), to robi się jakaś koszmarna suma....!! Całkiem jak w prywatnej klinice, w której nie trzeba się szczególnie bać że a nuż nie przyjmą.....
Może przy pierwszym porodzie bym spanikowała i tam pojechała ale przy drugim chyba się jednak zastanowię czy warto. Duzo czasu więc warto rozejrzeć się gdzie indziej.....
 
I ja po wizycie:-)bylo badanie,cytologia,skierowanie na badanie krwi,moczu,cukru.Z wynikami na kolejna wizyte czyli za jakies 14 dni roboczych bo tyle czasu na cytologie sie czeka:dry:Co jedno mnie zdziwilo to ze polecil mi brac nie prenatal a elevit:tak:Na pytanie czy wszystko w porzadku popwiedzial ze nie jest kims tam nie pamioetam co powiedzxial dokladnie,ale ze w tym stadium ciazy to nie da sie stwierdzic na sto procent,dopiero wyniki badan to potwierdza.Wydal mi sie sympatyczny.Jest to starszy czlowiek tak gdzies 55 lat.Wychiodzila od niego akurat ciezarna i powiedziala ze jest zadowolona z tego lekarza.
OlaK to cholernie duzo sie tam placi:szok:no ja to raczej bym sie nie skusila na takie wydatki;-)Ja tez po porodzie z Vanesska lezalam na 1 osobowej sali platnej i na szczescie 3 doby tylko bo juz mi teskno bylo do domku bardzo.
Chyba poloznej nie bede brac,to juz drugi porod wiec niby juz wiem co i jak robic:tak:ale to sie okaze w praniu:-D
 
no dobra w końcu zbieram się na odwagę i witam się na majówkach bo ze mnie wychodzi na to będzie majóweczka narazie wstępnie wychodzi że termin mam na 19 maja ale to się okaże dokładniej jak w przyszłym tygodniu pójdę do mojego ginka wtedy tez może odważe sie wstawic suwaczek narazie się witam totalnie zszokowana:szok::szok: że jednak się udało
 
Puchatko witaj serdecznie!! Super, że się udało i pisz z nami jak najczęściej! Ja też suwaczek wstawiłam po wizycie u gina dzisiaj hihi

Iwonka, a jakie opinie panują na temat Kondratowicza? Jak by nie było, to najbliżej.... ja mam go przez ulicę ;-) (chwilowo!).
A propos położnej, to ja bym jednak chciała mieć "swoją". Wiem jakim strasznym przeżyciem jest dla mnie nawet wizyta u dentysty, a poród (nieważne że drugi) to jednak nieporównywalna sprawa ;-) A w Pile za salkę jednoosobową płaciłam 100zł za cały pobyt (byłam 5 dni) i byłam zachwycona, że nie muszę dzielić sali z nikim....
 
babeczki porażacie mnie tematami ja dopiero trawie że jestem w ciąży bo w tym cyklu miałam mieć robione HSG a Wy tu już o porodach kurcze dajcie trochę odetchnąć po tych przeżyciach z teścikami to moje pierwsze maleństwo będzie więc wszystko będzie moje pierwsze :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry