reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

OlaK pewnie masz racje:tak:oby tak bylo,razem bedzie nam razniej :tak::-D:-D:-D:-D
A ja nie wiem jeszcze kiedy pojde do gina:confused:Wydaje mi sie ze i tak pewnie jest wczesnie zeby po przez badanie ztwierdzil ciaze az ja i tak ide prywatnie to chce odrazu isc na USG,Nie wiem dzis zadzwonie i sie spytam kiedy mam przyjsc:tak::-)nie cghce dwa razy chodzic i placic,rozumiesz.....
 
reklama
Właśnie ja tez mogłabym poczekać jeszcze, ale w czwartek znów wyjeżdżamy do Wawy i nie wiem jak długo tym razem tam zostanę, chciałabym tylko potwierdzić przez badanie, że wszystko wygląda ok. A pierwsze Usg będę pewnie robiła ok 10 tygodnia :tak:
 
Ola K - ja co prawda jestem z mam styczniowych 2008, ale lubię podglądać sobie inne mamusie:-) Ja też chodzę do Diagmedu i dr Osóbka prowadzi moją ciążę. Współpracuje on ze szpitalem na Żelaznej, który zbiera dużo dobrych opinii, ale trudno się do niego dostać - pacjentki doktora mają pierwszeństwo. Poza tym pracuje tam też Jeanette (położna której nazwisko już padło) i która również jest bardzo chwalona. Zastanów się - może warto się zdecydować...
 
MoMi, baaardzo przydatne informacje - dzięki! A ile kosztuje zwykła wizyta u pana doktora?
Tu w Pile jest prościej - jeden szpital, moim ginem jest zastępca ordynatora, chodziłam sobie w ramach szkoły rodzenia do położnej pracującej na oddziale i ona potem była ze mną przy porodzie.... Tylko że pewnie tutaj nie już nas niebawem nie będzie... :-(
Muszę jeszcze przeprowadzić wywiad wśród koleżanek w Warszawie, która gdzie rodziła i jak było, ale faktycznie o Żelaznej słyszałam już dobre opinie!
 
Widzę, że na stronie Diagmedu są telefony do położnych, m.in. tej o której pisałyście... może faktycznie będę do niego chodziła jeżeli oczywiście wrócimy do Wawy.
 
Dzwonilam tam i wizyta kosztuje 120zl, na pooludniowe godziny wolny termin jest dopiero 25 wrzesnia do tego doktora
 
Ola K - wizyta kosztuje 120 zł - myślę że warto bo pan doktor jest dosyć znanym specjalistą, więc (przynajmniej dla mnie) pewność że ja i moja dzidzia jesteśmy w dobrych rękach to spory komfort psychiczny.
Wiem że szpital na Żelaznej prowadzi szkołę rodzenia, ale obawiam się że żeby mieć pewność że Cię przyjmą na poród - trzeba mieć położną od nich i zapłacić za poród. Ja zdecydowałam się na Jeanette i muszę iść do jej szkoły rodzenia (taki wymóg) i oczywiście dodatkowo zapłacić. Zresztą ostatnio mówi się o sprywatyzowaniu tego szpitala więc zobaczymy jak będzie...
Jak wasze samopoczucie Majóweczki? Zaczęły się już dolegliwości ciążowe?
 
gratuluje wam majóweczki. Spokojnej ciąży :-):-):-)

Sama bym chciała do was w tym miesiącu trafic ale pozyjemy zobaczymy ;-);-);-)
 
reklama
Do góry