reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
ta pogoda mnie wykonczy dzisiaj nawet nosa z domu nie wystawilam w dodatk siedze sama i czekam na mojego M rany zwariowac mozna chyba sie dzis wybierzemy do tesciow rekreacyjnie ciekawe jak tam moja tesciowa ostatio mowila ze w zadnym wypadku Alan bo arabskie imie pewnie mysli ze nam przejdzie bo bylo kilka propozycji ale z mezem doszlismy do wniosku ze bedzie Alan i kropka a nawet dwie
 
ta pogoda mnie wykonczy dzisiaj nawet nosa z domu nie wystawilam w dodatk siedze sama i czekam na mojego M rany zwariowac mozna chyba sie dzis wybierzemy do tesciow rekreacyjnie ciekawe jak tam moja tesciowa ostatio mowila ze w zadnym wypadku Alan bo arabskie imie pewnie mysli ze nam przejdzie bo bylo kilka propozycji ale z mezem doszlismy do wniosku ze bedzie Alan i kropka a nawet dwie
Wasz synuś i to Wy wybieracie imię. U mnie było podobnie z wyborem drugiego imienia dla synka. Ma być Mikołaj Bartłomiej, to drugie imię po przyrodnim bracie. A mój tato na to, że ma być Kazik po nim! J tato, że ma być po nim Mietek. No to powiedziałam, że to nasze dziecko i my mu wybieramy imiona, oni już swoim dzieciom wybierali imiona, a teraz nasza kolej. I nie ma tematu od tamtej pory i jest sprawiedliwie:-)
 
Aurelia BINGO !! dobry argument wy juz wybieraliscie imie dla dziecka teraz nasza kolej :-D:-D:-D ja wiem o tym i sie nie dam ja lubie moja tesciowa bo jest zlota kobieta ale taka uparta ...:-D i ja tez wiec czasami wole mlczec
 
Pamiętacie jak kazałam wam trzymac kciuki?Chyba nie trzymałyśc ie bo nawet na autobus nie doszłam musiałam sie wrócić a małego odebrał dziadek.
Poślizgnęłam się na trawie i byłam cała w błocie aż mi sie płakać chciało!Z bezradności:no::no2:Kurtka i spodnie oczywiście do prania i troszke tyłeczek obity upadłam bokiem i naszczescie nic poważnego sie nie stało-zimy nie ma ani lodu a tu taki wypadek!:angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No nic nie pisałam wczesniej bo mi az wstyd!Ten wiatr tez swoje zrobił nastepnym razem kamieni w kieszeń nabiore!:evil:
 
IWONKO!!!

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości.
Dużo uśmiechu, dużo radości,
Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,
Samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.
happy_birthday.gif




k121.gif


Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe Iwonko... dużo zdrówka i spełnienia najskrytszych marzeń.
 
Witam kochane!
Dziwną sytuacja od rana której się nie spodziewałam, kontrola z ZUSU w moim domu:shocked2: dzisiaj rano, zaskoczenie totalne. Dzwoni do mnie teściowa z dołu i mówi że jacyś państwo chcą się ze mną widzieć. 9 rano a ja zaspana zwlekam się z łóżka, oni chcieli sprawdzić czy jestem w domu, czy stosuję się do zaleceń lekarza i czy nie pracuję SZOK. Dobrze że akurat byłam w łóżku bo nieciekawie wyglądałam hehe.:baffled:
Nawet nie wiedziałam że ZUS organizuje coś takiego prócz komisji.:dry:


Mój lekarz mnie uprzedzał, że niestety oni w dalszym ciągu "nachodzą" kobietki w ciąży. :-( a ja w dalszym ciągu nie mam odzewu w sprawie zasiłku rehabilitacyjnego.
 
Witam,
Właśnie wróciliśmy z imienin u teściowej. Zaczyna kobieta powoli czaić o co chodzi w spedzaniu czasu z dzieckiem i bawiła się z Mieszkiem w chowanego. Szok. :szok: No ale herbatę to mu zrobiła praktycznie gotującą:angry:

Niesia, Ola - no obawy przed byciem mamą dwójki dzieci mnie również dotyczą. Mój Mieszko jest młodszy od Waszych pociech i chyba trudniej będzie mu sie przyzwyczaić, że nie ma mamy na wyłączność. Tymbardziej, że odkąd jestem na zwolnieniu mama jest od wszystkiego. Staram się o tym nie mysleć bo żyję nadzieją, że rzeczywistość pozytywnie mnie zaskoczy... :dry:
 
Mi sie tam Alan z arabskim nie kojarzy...a ty Wiktorio masz chyba męza o imieniu Oleg to chyba też nie polskie bo wiem że bardzo popularne na Ukrainie ;-)
 
reklama
Czesc majoweczki.Dziekuje za zyczenia!!!! Stara dupa ze mnie i tyle.Bylam u fryzjera a potem a Centrum Handlowym na zakupkach.Kupilam sobie dwie pary spodni,dwie bluzki tuniki,i na potem bluze biala sportowa fajna.A mojej corci kupilam sliczne rozowe okulary sloneczne i opaske plastikowa na glowe i dwie takie materialowe i spineczki i gumeczki do wlosow,ach bedzie jak mala modelka wygladac :)
 
Do góry