reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Mi też, Dotkass, ale z tego co czytam, Tolka i jej synek są pod opieką świetnych specjalistów. Bardzo dobrze, że wada została wykryta już teraz, co ułatwi leczenie/skierowanie do odpowiedniego ośrodka po urodzeniu się małego.... gdyby lekarz Tolki był niedbały i zrobił usg "tak sobie", to po porodzie zaczęłaby się panika, a teraz już wiemy, że będą pod dobrą opieką. Mam nadzieję, że wkrótce Toleczka dowie się czegoś więcej, będzie miała pocieszające wieści.

Już kilka spośród nas będzie miało "trudniejsze" szczęście - Vivien, Tolka, Natala przecież też na pewno w stresie.... ale wierzę, że wszystko skończy się dobrze. Dzisiaj medycyna naprawdę wiele potrafi!!

A pozostałe majóweczki, które mają leżeć, proszę do łóżka!! Czekamy do maja :tak::tak:
 
Witam w ten sliczny sloneczny dzien :)

Natala wreszcie sie pokazalas.Juz sie obawialam,ze sie rozdwoilas a tu na szczescie jeszcze Sonia w brzuszku siedzi.Na pewno wszystko bedzie dobrze.Jak bylam w szpitalu dziewczyna urodzila coreczke w 27 tyg,wazyla 910g,dostala 9pkt i sama oddychala.Trzymam kciuki aby sie udalo wytrzymac troche dluzej niz do poniedzialku.

Kathy mam nadzieje,ze ta hipotrofia to nic powaznego i dzidzius po prostu troszke mniejszy bedzie ale w pelni zdrowy.

Puchatka wspolczuje Ci tego lezenia ale zawsze lepiej w domu niz w szpitalu.A do maja coraz blizej :)

Rzeczywiscie troche niewesolo sie robi na naszym watku.Ale mam nadzieje,ze jednak mimo trudnosci wszystkie majowe maluchy beda zdrowe.
Moj dzidzius ma poszerzone miedniczki nerkowe i jakas cyste w glowce.Cysta niby fizjologicznie zanika pod koniec ciazy ale te nerki trzeba bedzie po porodzie skontrolowac.Staram sie o tym nie myslec ale jednak nie do konca wszystko jest ok.
 
reklama
Moj dzidzius ma poszerzone miedniczki nerkowe i jakas cyste w glowce.Cysta niby fizjologicznie zanika pod koniec ciazy ale te nerki trzeba bedzie po porodzie skontrolowac.Staram sie o tym nie myslec ale jednak nie do konca wszystko jest ok.

Kurcze co się dzieje, codziennie cos nowego i wcale nie fajnego. Kurcze, aż boje się iść na usg 20 marca :-(, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby było cos nie tak, ale czytając o Waszych problemach to jestem przerażona.
 
Do góry