reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Natalka - Lekarze wiedza co robią. Na pewno mieli już mnóstwo takich przypadków i rodziły się śliczne i zdrowe dzidziusie. Może jeszcze przez weekend coś się zmieni. Może ciśnienie spadnie. Najważniejsze żebyś była dobrej myśli:)
 
reklama
Aha i za styczen też mi jeszcze nie wyrównali.
I gdybym zwróciła pieniądze styczniowe do zakładu pracy (moja kadrówka sie pomyliła i mi wypłaciła), to byłabym dwa miesiące bez grosza :-( ale kogo to obchodzi??
 
Iwonka młoda kapustka pychota, też bym zjadła z młodymi ziemniaczkami, oj bardzo, ale mi smaka narobiłaś :baffled:

Aurelia super, że jesteś i że wszystko dobrze

Natalka też będę się modliła za Was kochane
 
Tak to jest że jak nie zapłacisz czegoś to od razu ścigają ale jak oni mają zpłacić to nigdy się nie spieszą i nie martwią się że ktoś potrzebuje pieniądze bo nie ma z czego żyć.
 
magdamagda ten sprzedawca ma cały czas te produkty, więc nawet jak skończy się ta aukcja będzie następna, więc myślę, że możesz kupic w przyszłym miesiącu :-)
 
magdamagda ten sprzedawca ma cały czas te produkty, więc nawet jak skończy się ta aukcja będzie następna, więc myślę, że możesz kupic w przyszłym miesiącu :-)
W następnym mięsciącu mam nadzieję że bedzie troszkę lepiej, więc pewnie kupię.

Olu
Mi wypłacili zasiłek tylko za 20 dni, reszta za miesiąc:wściekła/y:
Może wcześniej nie zarabiałam dużo bo 1500 zł ale jakoś starczało, a ZUS wypłacił mi niecałe 900 zł więc jest różnica.
 
reklama
Aurelia zgadzam się z Dziubkiem zero głaskania bo choć to miłe i ręce jakoś same wędrują w dół to jednak dodatkowo pobudza macicę do skurczów więc to kolejna rzecz na któa ja mam szlaban od początku plus przytulanki i człowiek ma zero czułóści w jedną i drugą strone ale damy radę :tak::tak:
Natalko sonia to silna dziewczynka i napewno obie dacie radę wiem że to musi byc dla Ciebie strasznie bo my kurcze chyba aż czasem nadto świadome jesteśmy modlimy się z Wami i za Was :tak:
Iwonko kapustka jak najbardziej i do tego włąsnie młode ziemniaczki z masełkiem i cebulkowym szczypiorkiem ehh marzenie :-paż język sam ucieka :tak:
 
Do góry