reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
20061225300113.png
jak ten czas leci
 
Ech... no ja Ci nie pomogę nie mam pojęcia dlaczego dwa Ci sie suwaczki pojawiają. Musiałas chyba dwa wkleić. Tylko nie wiem dlaczego ten drugi wyskoczył Ci w miejscu pisania posta.
 
Madamagda, a czemu Ci zus wypłacił niski zasiłek? Oni to tylko dbają żeby składki odprowadzać, a potem w razie zwolnienia to martw się człowieku sam!
 
Witajcie kochane majóweczki:-).
Przepraszam, że się od wczoraj nie odezwałam...pamiętałyscie o mnie, jesteście wspaniałe. A u lekarza tylko jedna dobra wiadomość, szyjka się nie skróciła przez ostatnie dwa tygodnie, więc pessar narazie mi nie grozi. Jednak brzuch nadal twardy, mam brać fenoterol co 4 godz:angry:, jejku jaka ja jestem po nim rozdygotana!! No i potas na granicy normy i kolejne tabletki do łykania.
Dziewczyny, muszę wytrzymać jeszcze pięć tygodni, do 36 tc. Modlę się, żeby dać radę.:baffled:

Natala, Sonia da radę, może faktycznie jakoś pomogą w szpitalu, żebyście były jak najdłużej razem:tak:, trzymam kciuki.
Puchatka, leż kochana i głaskaj brzuszek, mi to pomaga:-).
Kathy, za Ciebie i maleństwo też trzymam kciuki i mam nadzieję, że odezwą się do Ciebie dziewczyny, które miały podobny problem i wszystko się skończyło dobrze.;-)


Zakupy się wczoraj udały, J się zaangażował w wybieranie łóżeczka i całej reszty. Byłam z niego dumna. Po łóżeczko jedziemy w tygodniu a kupiliśmy super pościel. Ale o tym i nnych zakupach napiszę na odpowiednim wątku:-).
 
Aurelia - co do głaskania brzuszka to ja raczej bym tego na Twoim miejscu nie robiła. Mi lekarz zabronił głaskania. Dotykam tylko brzuszka ale nie głaskam i nie masuję bo to powoduje skurcze. Pytałaś się może swojego gina o to??
 
Lekarze walczą z ciśnieniem już ponad tydzień i nic.Byłam na 3 dni znow w szpitalu i jestem zmęczona psychicznie.Mała dostaje już leki na rozwój płuc i teraz nam tylko modlitwa zostaje
 
reklama
Chętnie bym skorzystała, ale wyczerpałam swój limit na ten miesiąc i kombinuję jak by załapać troszkę grosza. ZUS mnie zaskoczył tak niskim zasiłkiem więc robie co mogę.

Nawet wyprzedaję swoje rzeczy na allegro.
Colin Stuart by Victoria's Secret rozm. 39 BCM (325410361) - Aukcje internetowe Allegro
jakby któras była zainteresowana.:sorry2: ja i tak w nich praktycznie nie chodziłam.


To dobrze, że w ogóle dostałas zasiłek.

Uwierzycie, że mi w dalszym ciągu nie wypłacili za luty??? :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

To jakas paranoja :wściekła/y:
 
Do góry