reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Och wlasnie najadlam sie fasolki po bretonsku,wyszla przepyszna.Potwierdzone przez chlopakow z pracy meza;-):-) Mam nadzieje ze zdaze przed porodem najesc sie mlodej kapustki ktora uwielbiam!!!!!!!Chyba w kwietniu juz sie pokazuje prawda?
 
reklama
Podgląd suwaczka:
20080531274353.png
 
Iwonka ja marzę o młodej kapustce już od miesiąca :-D:-D:-D i też nie mogę się jej doczekać... a do tego młode ziemniaczki.
 
magdamagda to Ty chyba pisałaś, że brakuje Ci podkładów i majtek jednorazowych do torby szpitalnej, mam dwa linki, ta sama firma- sprawdziłam ją są świetni- naprawdę, towar szbko dostarczają, dobry kontakt i rzeczy świetne gatunkowo, zamawiałam u nich juz kilka rzeczy, pieluchy tetrowe i flanelowe też Niezastąpione podkłady poporodowe dla kobiet!!!! (317682539) - Aukcje internetowe Allegro
a majtki zależy od rozmiaru więc Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
Chętnie bym skorzystała, ale wyczerpałam swój limit na ten miesiąc i kombinuję jak by załapać troszkę grosza. ZUS mnie zaskoczył tak niskim zasiłkiem więc robie co mogę.

Nawet wyprzedaję swoje rzeczy na allegro.
Colin Stuart by Victoria's Secret rozm. 39 BCM (325410361) - Aukcje internetowe Allegro
jakby któras była zainteresowana.:sorry2: ja i tak w nich praktycznie nie chodziłam.
 
reklama
Do góry