reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
POLU JUZ ZAŁOŻYŁAM DZIEKI ZA CHECI JAKOS PODOŁAŁAM FAKT,ŻĘ NIE UMIAŁAM POGRUBIĆ LITER ALE MAMZAŁOZONY OBY SIE KTO ODEZWAŁ :tak:.TYLKO I BEDZOE OK,TERAZ KŁADE SIE SPAC ,MAM DOSYC WRAŻEŃ JAK NA TEN DZIEŃ .
JUTRO SPRAWDZE CO I JAK MOZE SIE KTOS ODZWIE .TERAZ MÓWIMY WAM Z NIUNIA DOBRANOC I PAPA:blink::-(
 
Witajcie majóweczki!!!
Czy jeszcze ktoś o mnie pamięta :confused: zniknęlo nas na troszkę bo zbuntował się doszczętnie nasz komputer i zostałam odcięta od świata szalenie dziwne uczucie ale już jestem jeszcze mi się nie udało nadrobic wszystkich Waszych postów ale postaram się w najbliższym czasie niestety to nie takie proste bo mam reżim leżenia z opcją wstawania do łazienki dlatego że ostatsnio dostałam silnych skurczy i bóli na szczęście udało się to opanować choć szyjka nie jest juz zamknieta i jest rozwarcie na opuszek palca niby nie za dużo ale jednak cos się dzieje ginek stwierdził że kniecznie musimy przetrwać marzec a potem z tygodnia na tydzień takie rygorystyczne leżenie póki co pomaga bo już czuję się zdecydowanie lepiej a to oznacza że może jednak ominie mnie szpital który ciągle wisi nade mną póki co grzecznie stosuje się do zaleceń :tak::tak::tak:
 
reklama
no i napisać, że w poniedziałek idziemy znów do szpitala, bo mam bardzo wysokie ciśnienie i zatrucie ciążowe mi grozi.na 75% będę miała wywołany poród, żeby ratować i Sonie i mnie.Trzymajcie kciuki.Mała już da sobie rade.W każdym razie musi.
 
Do góry