reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
witam właśnie wczoraj wyszłam ze szpitala i pisze abyscie to wiedziały bo może myslalyscie o mnie co tam sie mogło wydarzyć....
Wypisali mnie ze szpitala z podejrzeniem hipotrofii asymertycznej płodu i dostałam skierowanie na dzis do specjalistycznej poradnii usg gdzie maja dobry sprzet i samych dr hab.byłam tam cały dzień bo do daleko od mojej miesciny prawie 200 km jestem juz po badaniu i może bardziej spokojniejsza jak wczoraj :blink:
Żyłabym pewnie w totalnej nieswiadomości ,gdyby nie to ,że chodze do 2 ginów.a mój prowadzacy mnie tak załatwił i własnie stwierdz,że ciaze poprowadzi mi do konca ten drugi -wkońcu to on to wykrył zaniepokoił sie i wysłał mnie do szpitała a szpital na te usg.Martwi mnie to ,żę moja dzidzia taka mała ale myśle ,że urośnie i bedzie tylko z tych mniejszych dzieci.......:-:)-)niewiecie co przeżywam normalnie rozumiem wszystkie matki ,które miały takie problemy a głowa mi z nerwów peka dosłownie !!!
Najgorsze jest to ,że za dużo na ten temat nie ma i sieci albo nie moge znależć i proszę was o pomoc o jakiś link lub podobny przypadek ja narazie jestem dobrej myśli może ona tylko malutka bedzie byle by zdrowa .Pocieszeniem jest to ,żę serce ,mózg i inne organy sa w porzadku i przepływy krwi tkze i wody płodowe tylko wymiary w stosunku do wieku ciązowego odbijaja o 2-3 tyg a to troszke za dużo:-(
Kochane jeżeli coś znajdziecie n ten temat napiszcie mi bo :zawstydzona/y:cieżko nawet opisac co przezywam a wiem ,że nie wolno sie denerwowac jeszcze w takiej sytuacji.....
Błagam jeżeli cokolwiek wiecie dajcie znac zajrze od czasu do czasu a po nastepnej kontroli dam zac tak pewnie po swietach teraz nie mam głowy z wami pisac sorry........:no::no::no:
 
Kathy, no to odetchnęłamz ulgą że z żołądeczkiem wszystko dobrze, najważniejsze że wszystkie organy są zdrowe...jak leżałam z Majką na patologii to leżałam z samymi mami hipotrofików i wszystkie rodziły za mojego pobytu zdrowe maleńkie śliczne dzieciątka :-) więc głowa do góry, poprostu będzie malutka kruszynka
 
Kathy koniecznie dawaj nam znać na bieżąco,a my jak cos znajdziemy na pewno odpiszemy :tak::tak::tak:

I trzymaj się Kochana, wszystko będzie dobrze... musi być!!!!
 
Kathy, no to odetchnęłamz ulgą że z żołądeczkiem wszystko dobrze, najważniejsze że wszystkie organy są zdrowe...jak leżałam z Majką na patologii to leżałam z samymi mami hipotrofików i wszystkie rodziły za mojego pobytu zdrowe maleńkie śliczne dzieciątka :-) więc głowa do góry, poprostu będzie malutka kruszynka
Majóweczki 2008
Kathy
koniecznie dawaj nam znać na bieżąco,a my jak cos znajdziemy na pewno odpiszemy





Dziękuje wam kochane ja jestem dobrej myśli niech te usg sie myla wkońcu to komputry,maszyny:angry:jestem nabardziej wsciekła n a lek.prowadzacego ,że tak sie mu ufało a tu dupa nie do konca jest kompetentny i dlatego robiłam usg 3d u tego drugiego te najwazniejsze tylko no i wyszło wszystko na tych specjalistycz,też potwierdzili ,że dzidzia mała a ten palant (za przeproszeniem)nic niw widział!!!!!1:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i do kogo pretensje...................??????????????????
Bóg jeden wie?:no:Zawiodłam się i tyle!wszystko przez te 7 mcy było ok a tu dupa swiat sie zawalił w jednej minucie i tak miało byc dobrze:angry:Oby wszyscy wkoło sie mylili i modle sie tylko aby to moje maleństwo zacznie rosnać bede wiedziała za 3 tyg. teraz waży w 30 tyg 1300g ale ponoć waga ma tu mniejsze znaczenie tylko wymiary wg wieku ciazowego sa nie takie!i to mnie martwi


Może odezwa sie mamy z podobny przyoadkiem i wtedy może sie czegoś dowiem a wam dziekuje za otuche :blink:.
 
ale w hipotrofii asymetrycznej tylko brzuszek ma mniejszy obwód przecież, a reszta wymairów jest dobra.... z tego co ja wiem...
 
Kathy może napisz na ogólnym wątku (nie tylko majowym) to będą większe szanse, że ktoś miał tez taki przypadek
 
ale w hipotrofii asymetrycznej tylko brzuszek ma mniejszy obwód przecież, a reszta wymairów jest dobra.... z tego co ja wiem...


tak własnie jst w moim przypadku no ale jednak hipotrofia.....a ja nawet nic na ten temat zabardzo nie wiedziałm bo nikt mi nie hcciał wytłumaczyc co to jest i co z takim dziciatkiem bedzie dopiero troche dzisiaj mi powiedzieli ale tylko tyle ze ten brzuszek od normy odstaje i główka jest ok
 
reklama
Do góry