reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
L4dy
Mam pytanko, ide na Karola Miarki do tego doktora, zapomniałam zapytać ile kosztuje wizyta, może ty mi pomożesz.????
A swoją drogą, to powiem ci że jestem z niego bardzo zadowolona, jest taki sympatyczny i widać że kompetentny, mam do niego pełne zaufanie. Jeszcze raz Dziękuję.

A cytologii do tej pory nie pobrał, bo mam wciąż stany zapalne, żadne leki nie pomagają :(
 
Puchatka trzymaj się, leż i uważaj na siebie. :tak:

Natala wczoraj o Tobie pisałam ;-). Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Będziemy w poniedziałek z Wami myślami :tak::tak::tak:
 
L4dy
Mam pytanko, ide na Karola Miarki do tego doktora, zapomniałam zapytać ile kosztuje wizyta, może ty mi pomożesz.????
A swoją drogą, to powiem ci że jestem z niego bardzo zadowolona, jest taki sympatyczny i widać że kompetentny, mam do niego pełne zaufanie. Jeszcze raz Dziękuję.

A cytologii do tej pory nie pobrał, bo mam wciąż stany zapalne, żadne leki nie pomagają :(


ja ide jutro na 13:20 :-) a wizyta to 100 zł .

Ciesze sie że jesteś z niego zadowolona :tak:
JA tez mam do niego pełne zaufanie .

Co do tego zapalenia to ja tez sie meczyłam chyba z 4 miesiace .Jechałam non stop na tabletkach i globulkach .Ale już mi przeszło .

pozdrawiam
 
Idę zjeść śniadanko, potem zabieram się za sprzątanko i mycie lodówki :baffled:, odkąd jestem w ciąży dobija mnie jej zapach. Mój mąż mówi, że nic nie czuc, ale ja ją myję juz po raz kolejny.
Potem idę na obiadek do rodziców i na jakieś zakupki, żeby tą umytą lodówkę napełnić :-).
Aha i czeka mnie coś, czego po prostu nienawidzę :no::no::no:. Wczoraj przywieźli mi mięso dla moich psów i muszę je popakowac na porcje... a fuuuu!!! (to surowe mięcho)

Życzę Wam Majóweczki miłego dzionka, wpadnę wieczorkiem poczytac, co u Was słychać
 
Cześć dziewczyny

Czesc.Wlasnie przeczytalam wiadomosc o Tolce na watku ciaza po poronieniu,na ktory czasem zagladam.Nie wiem czy powinnam o tym pisac bo moze Tolka sobie tego nie zyczy.Ale w sumie nie jest to watek zamkniety wiec kazdy moze to przeczytac,a kazda z nas czeka na wiesci z badania usg serduszka.Post Dlaczegotak ze str https://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/ciaza-po-poronoieniu-3780/index255.html
Tolka mam nadzieje,ze mi wybaczysz ze to zamiescilam ale wszystkie sie tu marwtilysmy o Ciebie i Twojego synka.Na wszelki wypadek przepraszam i trzymam mocno kciuki za szczesliwe rozwiazanie sytuacji.

Obie z Tolką byłyśmy Mamusiami wrześniowymi, potem obie straciłyśmy dziecko i obie jesteśmy znowu razem na Mamusiach Majowych. W takich chwilach trudno znaleść słowa, ale myślę,że cicha obecność jest jak najbardziej wskazana i znaczy więcej niż wiele słów.
.
 
Witam.Oj widze ze same smutne rzeczy znow od rana na majoeczkach.Bedfe trzymac za wsas dziewczyny kciuki! A dzieciaczki bede zdrowe i silne! Inaczej byc nie moze.
Jakos ten maj jest dosc problemowy.

U mnie szaro i buro.Ja gotuje fasolke po bretonsku na zyczenie malzonka.Zasluzyl wiec mu gotuje :)
 
reklama
Dzięki za info, troszkę dużo ale za lepszy sprzęt warto zapłacić.:-):-):-)


nie wiem czy dużo :dry:.
Za 100 zł masz pełne usg....tzn. wszystkich narządów malucha z opisem - mózg , nerki , serce itp.
On nie robi fotek malucha żeby pokazać dziecko czyli " że ono tam jest ";-):-p
Tylko dokładnie poszczególne czesci ciała :tak:
Do tego jesteś badana normalnie na fotelu itp
 
Do góry