reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

POLKA, a może spróbuj sie zarejestrować do diabetologa, on Ci powie dokładnie, co możesz a co nie...ja od razu dostałam skierowanie ze szpitala na kontrolę i następną mam znowu w przyszłym tygodniu...bo tego cukru nie można sobie olać... :baffled::baffled::baffled:
Ja byłam u diabetologa zaraz pi krzywej cukrowej jak mi wynik wyszedł zły, dostałam od razu skierowanie do poradni. Po tygodniu czasu jak mierzyłam cukier glukometrem to byłam jeszcze raz na kontroli i stwierdził że mam dobre wyniki nawet bardzo no i dalej kazał mierzyć to też robię. Dał mi dietę ale powiedział że jak są dobre wyniki to nie musze się do niej stosować. No to ekspetrymentuje bo ta dieta jest okropna:baffled:
 
reklama
Witam. Chciałem zawiadomić, że żona urodziła dziś rano Krzysia. Mały waży 1400 g i mierzy 40 cm. Leży oczywiście w inkubatorze. Jest dobrze.:tak:

Pozdrawiam, Grzesiek.
 
Ogromne gratulacje Vivien i Grzesiu!!!!!!!!! Najważniejsze, że z dzidziusiem dobrze. A właśnie dzisiaj o Was myślałam :-):-)
 
Gratulacje dla ViVien i Grzesia oraz całej waszej rodzinki. Niech maluszek rośnie zdrowo :-)
 
iwonka proponuje założyć wątek dla mam już rozdwojonych tak jak liste oczekujących na górze ;-) naszego wateczku :-)
 
reklama
witajcie po długiej przerwie :)

rozłozyłam sie i to na maxa... gorączka, katar, ucho... od piatku nieprzytomna z bolu i niemocy, ale juz powioli zaczynam sie ruszać ;-)
 
Do góry