reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Iwonka, ja również popieram pomysł założenia wątku rozdwojonych majóweczek:-):-) :-)
Jeju, jak ja się cieszę, że wszystko się u Vivien tak dobrze skończyło!!Aż mi się łezka zakręciła w oku....:sorry2:
 
Ale news!!! Aż nie chce mi się czytać więcej! Wszystkiego dobrzego dla Krzysia, jego rodziców i rodzeństwa!!
 
Ja to jeszcze w szoku jestem ale jak najbardziej pozytywnym, zaraz myślę o mojej Zosi:blink:. No cóż dziewczęta "worek" dzidziusiowy nam się otworzył:shocked2: i teraz się zacznie oby jak najpóźniej, czego Wam życzę:-) i maluszkom
 
Vivien i Grzesiu wielkie gratulacje!!

A my meldujemy że u nas już lepiej!! czuję się w miarę, nawet w weekend pokusiłam się o pójście na uczelnie ale tylko na egzaminy!!na szczęście jak na razie wszystko zdane:) jutro mam wizytę u ginekologa i zobaczymy co tam u nas słychać :tak: przeziębiłam się troszkę i bardzo boli mnie gardło :-( Ale wiktorek jest już prawie zdrowy, na razie on jest u rodziców a ja u siebie żebym przypadkiem nie załapała od Niego zapalenia gardła, ale bardzo już za Nim tęsknię::-(
 
Anusiasac, mm - dziękuję za życzenia z okazji studnióweczki - mąż też nie zapomniał. Zrobił mi niespodziankę - urwał się z pracy, kupił cudną różyczkę i zjawił się z nią na chwilkę w domu :-)

Łania - no to teraz już z górki mamy :-) Rzeczywiście ciekawe, która pierwsza się rozdwoi?!

Minka - zdrówka!!!
 
O jejku wiadomość dnia
ViVIEN, GRZEŚIU GRATULACJIE. OBY KRZYŚ ZDROWO RÓŚŁ :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

No dziewczyny, coraz bardziej dociera do mnie fakt że nam tez tak niewiele zostało.

Aniusiac, Olu robię magistra z Rachunkowości Finansowej, oraz studia podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, a pracę pisze właśnie na temat metod zarządzania kosztami zasobów ludzkich.
 
reklama
Do góry