reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

A ja dzisiaj na moje pierwsze USG idę i troszkę się boję. Chciałabym żeby było wszystko oik.JAk myslicie czy jak mam krótką szyjkę to będę miała USG dopochwowe czy takie przez brzuszek ??
 
reklama
Witam i ja.:-)
Ja moge spac :tak:ale nie jest tez mi to dane :wściekła/y:od kad urodzilam Vanesske,ona do tej pory budzi sie kilka razy w nocy......a za chwile kolejne dziecko takze jestem w transie i ciagle przygotowana na nie przespane noce wiec dam rade!:-p:baffled::sorry2::shocked2:
 
A ja dzisiaj na moje pierwsze USG idę i troszkę się boję. Chciałabym żeby było wszystko oik.JAk myslicie czy jak mam krótką szyjkę to będę miała USG dopochwowe czy takie przez brzuszek ??
Bedzie normalne przez brzuszek :tak::-)Powodzenia in czekamy na szybka relacje:) A co bys chcialam miec? Bo ty chyba jeszcze nie znasz plci?:confused:
 
Witajcie Dwupaczki!!!
Ja właśnie wcięłam śniadanko i jak patrzę za okno to mi się wszystkiego odechciewa poza tym mąż chory i doszłam do wniosku że chory facet w domu to powinna być dodatkowa kara orzekana przez sąd chusteczki za twarde herbata nie ta jest głodny zrobię mu kanapki juz nie jest głodny normalnie można sie wywrócić na lewą stronę :dry:
Łania dzięki za dodatkowe wyjaśnienia znalazłam jeszcze w znaczeniu imion że Maja znaczy wyczekana i to chyba najlepiej by pasowało:tak: mąż powolutku zaczyna trawić opcje że będzie Maja i już no chyba że naszej pszczółce wyrośnie ptaszek :-D poza tym póki co staram się myśleć o naszym maluszku ono bo to jeszcze nie na 100% ta dziewuszka
Resztę majóweczek cieplutko pozdrawiam i mimo tego paskudztwa za oknem życzę miłego i spokojnego dnia :tak::tak::tak:
 
Witam brzucholki!
Własnie się zabieram do kończenia tej głupiej pracy magisterskiej, normalnie szok żeby 5 stron nie mogła sklecić, pogubiłam się troszkę w temacie i ślęczę nad tym.
Mam nadzijeję że teściowa nie przyprowadzi dzidzi szwagierki bo już całkiem skupć sie nie będę mogła, ciągle mi się pakuje do pokoju i stoi i "ciocia", "ciocia" ;-)
 
Witajcie Dwupaczki!!!
Ja właśnie wcięłam śniadanko i jak patrzę za okno to mi się wszystkiego odechciewa poza tym mąż chory i doszłam do wniosku że chory facet w domu to powinna być dodatkowa kara orzekana przez sąd chusteczki za twarde herbata nie ta jest głodny zrobię mu kanapki juz nie jest głodny normalnie można sie wywrócić na lewą stronę :dry:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D biedna Puchatka.Zycze mezowi duzo zdrowia oby szybko wrozcil do pracy:-p:-p:-p:-p:-p;-)
 
Iwonka w sumie pierwsze dziecko to obojętne. Dopiero przy drugim chciałabym mieć odwrotną płeć do pierwszego. Ale chyba bardziej jestem za dziewczynką. Mogłabym ją ubierać w śliczne sukieneczki :) no i później to pomoc dla mamusi jest... ale jak będzie chłopak to nie będę rozpaczać. Oby tylko zdrowiutkie było :)
 
Idę mmyć głowę mamuski bo już włosy mam tłuste że hej... o 12 mam USG. Napiszę Wam po nim co i jak. Trzymajcie kciuki żeby dzidzi było zdrowiutkie:)
 
Witam dziś!
Dziubek, będzie wszystko ok - napisz koniecznie szybciutko jak poszło usg. Ale kochana, pamiętaj że chłopak też może i powinien być pomocą dla mamusi! A potem dla swojej własnej żony... I tak też należałoby go wychowywać. Mój pasierb jest "wychowywany" inaczej, ostatnio powiedział "Biedna Olcia jak będziesz miała drugiego synka to sama wszystko w domu będziesz musiała sprzątać"... no ale on to po sobie nawet kubka nie raczy odnieść, nie wie gdzie się wyrzuca śmieci w domu itd. - w przeciwieństwie do dwulatka Maksia (na szczęście!). Natomiast pasierb na pytanie o obowiązki domowe lub czy pomaga swojej mamie, pyta "ale o co ci chodzi???" - a tego chyba żadna z nas by nie chciała, prawda?

Madamagda, powodzenia z pisaniem pracy! Dasz radę - a jaki masz temat?

Puchatka, współczuję choroby męża... ale ja to w ogóle już uważam, że facet w domu na cały dzień (zdrowy czy chory) to jest ciężkie do przeżycia....

Maks dziś obudził się bez temperatury, siedzimy w domku dziś i pewnie jutro i modlimy się, żeby gorączka nie wróciła ;-)
 
reklama
Puchatko - no to współczuje. Zaryzykuję stwierdzenie, że nawet przeziębione dzieci są o wiele bardziej znośne i dzielne niż ich tatusiowie. Mój wczoraj miał jeden dzień wolnego i oczywiście obudził się chory. Zatruł sie w pracy w niedziele i cały dzień mieliśmy w plecy. Liczyłam że mi pomoże a tymczasem miałam jeszcze gorzej niż jak zostaje z Mieszkiem sama. Życzę cierpliwości ;-)
Dziubek - miłego podglądania dzidziusia :-)
 
Do góry