reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Napisalam do administartora od dostep dla kolejnych majoweczek :)

A u mnie za oknem slonce!!!!!!!! Co prawda czasmi wyglada ale jednak i sniegu tez juz nie ma na szczescie.
 
reklama
Właśnie Madamagda, ja tez się zastanawiałam na jakich jesteś studiach, o czym piszesz prackę??
 
Hej majoweczki :-) Widze,ze chyba w calej Polsce dzis kiepska pogoda.
Ja w koncu spalam dzis w swoim lozeczku a nie w tym szpitalnym :-). Ale kondycje to mam fatalna przez to kilkudniowe lezenie,wczoraj tylko na 10 min na spacer wyszlam a dzis mnie nogi bola tak jakbym caly dzien wczoraj biegala.

Madamagda zycze powodzenia i weny tworczej w pisaniu pracy :-)

Agusiaa to dzisiaj okazja do imprezowania bo studnioweczka :-)

Ola moze to w Zielonce jest taki sposob wychowywania dzieci,ze nic rodzicom nie pomagaja :baffled: Moja tesciowa tak wychowala corke i syna i meza,ze ona jest jak to okreslam " wielofunkcyjnym robotem" .Dzieci dopiero w wieku ok 30 lat troche sie usamodzielnily.Dla niej bylo wielkim szokiem jak kiedys moja mama przyjechala i powiedzialam mezowi,zeby posciel dla niej przygotowal.Tesciowa to skomentowala slowami "no jak to zeby chlop sie posciela zajmowal":confused:
 
Witam słonecznie, mimo tej beznadziejnej pogody.
Dziubek pisz koniecznie, jak już będziesz po usg:tak:.

Jak ja miałam ostatnio usg, to mi się termin porodu przesunął o tydzień do przodu, bo usg liczy chyba termin na podstawie wielkości dzidziusia, chyba. I wyliczyło mi na 6 maja, zamiast na 14 maja. I wiecie co, jeśli okaże się, że mam mieć to cc, to przecież zawsze robią ok 1-2 tyg przed terminem. Jeszcze wyjdzie na to, że będę kwietnióweczką a nie majóweczką, buuuuu:sorry2:
 
Aurelia nie przejmuj sie.Mysle, ze na pewno wsrod nas sie trafia i kwietniowki i czerwcowki.Oby tylko sie zadna nie rozdwajala w lutym czy marcu.
 
Czesc Kobitki :-)
Ja tez dzis ide do lekarza na 16, w nocy prawie nic nie spałam a z racji tego ze jakies dziwne bóle mnie dopadły w dole brzuszka :-( a teraz to tak twardnieje co jakis czas, powiem o tym lekarzowi, mam nadzieje ze nic złego sie nie dzieje...
 
Puchatka - co do plci, my tez jeszcze staramy sie bezosobowo bardziej, bo niby dziewczynka, ale tez nie na 100%. Coprawda Maz jak z brzusiem rozmawia, to mowi juz Maja.:-D

Co do chorych Mezow to sie zgodze... lekkie przeziebienie, a oni sa juz umierajacy.... no ale coz, trzeba to jakos przezyc.

Agusia - no z tym spaniem, to pewnie dopiero gdzies za 3 lata najwczeniej sie wyspimy.;-) U mnie dzis tez 100, ciekawe ktora z nas jako pierwsz sie rozdwoi.:-D

Aurelia - u mnie tez za kazdym razem z USG inny termin wychodzi... a z cyklu, to moja ciaza jest 4 tyg. starsza, wiec wychodziloby, ze jestem juz w 40 tyg.!

Ja uciekam na zakupy z Siostra, musze znalezc prezent dla swojego Taty na urodzinki... nie wiem, ale wydaje mi sie, ze kobiecie jest latwiej kupic prezent, z ktorego bedzie zadowolona, niz mezczyznie...
 
MM, może to faktycznie syndrom Zielonki ;-) No cóż ja jestem z Konstancina, i bardzo sobie chwalę pomoc Maksia i niech już mu tak zostanie!

Aurelia, w zasadzie do ustalenia terminu najbardziej miarodajne jest to usg w okolicy 12-14 tygodnia, chociaz w przypadku cc nie wiem, moze stosuje się ostatnie.... Ale i tak nas chyba nei opuścisz????
 
reklama
OlaK. no coś Ty! jak mogłabym Was opuścić?? Jesteście dla mnie jak najlepsze przyjaciółki przecież:-). Nigdy w życiu!!!!!!!;-)Jestem majóweczką i koniec kropka.
 
Do góry