reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Vivien i Grzesiu GRATULACJE !!!!! Co tu duzo gadać ..... Niech Krzysio rośnie zdrowo i jak najszybciej znajdzie się z Wami w domku:)

A ja teraz zdaję relację z USG.
BęDZIEMY MIEć CóRECZKę !!!! :)
Rozwija się prawidłowo! Serduszko jej bije i straszna z niej wiercipięta:) Ciężko było złapać ją w odpowiednim momencie do zdjęcia :) Lekarz powiedział, że raczej będzie mała. Teraz ma 800 g. Jedyny powód do niepokoju to to że ma szyjkę okręconą pępowiną. Mam nadzieję, że jeszcze może się odkręci jakoś i będę mogła ją naturalnie urodzić. Co do szyjki to nie ma ona 0,5 cm ale ok 2 cm:) więc jestem już troszeczkę uspokojona. Pewnie i tak będę musiała leżeć bo i tak za krótka jest. Jutro wizyta u ginekologa z tym USG. Zobaczymy co powie:)

ALE JESTEM SZCZęśLIWA !!!! :)
 
reklama
Aj no jeszcze z tego wszystkiego zapomniałam Wam coś napisać.

Termin wg USG to 2 czerwca... no ale może urodzi się wcześniej więc mam nadzieję, że nadal mogę sobie z WAmi użedować na tym forum :)
 
Vivien - gratukuję maluszka. Jak się cieszę, że wszystko dobrze:tak:. Najważniejsze aby przybierał na wadze i jak najszybciej do domku wrócił. Ale na prawdę super wiadomość. :-):-)

Dziubek - wiesz ja też mam krótką szyjkę, z Oliwcią też taką miałam i mała się w terminie urodziła, mi nie kazano leżeć, może jeszcze nie jest na tyle krótka, sama nie wiem. Najważniejsze aby szyjka była pozamykana:tak::tak: No i gratuluję córeczki

Agusiaa - sto dni Ci stuknęło, teraz z górki, oby wszystko było jak najlepiej :tak::-)
Zwolinka - współczuję tej rozłąki z maluszkiem. Dobrze, że się już lepiej czujesz

A my dzisiaj byliśmy podpisać akt notarialny i mieszkanko już oficjalnie nasze, bardzo mnie to cieszy i faktycznie za wykup grosze się płaci 11 złotych 99 groszy reszta to koszty notariusza :-):tak: Oczywiście byliśmy z Oliwcią, czasami szkoda, że nie mamy babci na etacie, ale dajemy radę. Moją mamę muszę oszczędzać bo będzie się Oliwcia zajmować jak ja rodzić będę.

Dziewczynki czy wy też coraz częśćiej myslicie o porodzie? Bo ja normalnie ostatnio bardzo często:tak:
 
Vivien i Grzesiu GRATULUJE!! A ty maly Krzysiu rosnij zdrowo i szybciutko wracaj z rodzicami do domu!!!!!!

a ja oddalam ostania prace i mam juz z glowy w szkole... strasznie spiacy dzien dzisiaj

 
Vivien, Grzesiu - gratulacje! Mam nadzieje, ze wszystko dobrze i, ze Krzyś szybko na wadze przybierze.:-)

Dziubek - gratulacje, kolejna dziewuszka. no to tak jak chcialas.:-)

Agusia - no to milo, ze Maz pamietal i z roza sie zjawil:-) Moj to nawet nie wie co to studnioweczka w ciazy...
 
Pojawiła sie kolejna dziewczynka, coś chłopców w maju będzie mniej:tak:Dziubek gratuluję córuni:-):-):-).
 
reklama
Dziubek, gratuluję córeczki:-)
Anula, gratuluję własnego M :-)

a ja dziś też w dobrym humorku cukier w normie, a to mnie najbardziej cieszy
 
Do góry