reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dzień dobry szanownym Paniom i szanownym Iskiereczkom. Uciekamy z Marysia do pracy. Strasznie nam się nie chce, bo na dworze okropnie zimno jest, a mnie od wczoraj bardzo bola plecki. Mąż natarł mi Fastum zelem i mogłam spokojnie spać. Jak nie dam rady uciekam do lekarza i idę na zwolnienie. Albo po prostu wezmę parę dni wolnego. Zobaczymy. Byle do końca marca.
Życzę wszystkim cieplutkiego miłego dnia...
 
reklama
ja tez witam...:-) u nas pochmurno, ale po śniegu nie zostało już ani śladu :-D:-D:-D i nawet ciepło jest...niech przyjdzie już ta wiosna:tak::tak::tak: my (ja i brzusio) w pracy, a mój superowy monż :-) meczy się biedak nad remontem pokoiku, który będzie nasz a sypialnią i pokojem dla maluszka...już nie mogę się doczekać..jak wszystko ślicznie pójdzie, to jutro malowanie...:-) dzisiaj mam też szkołę rodzenia, więc dzień pełen wrażeń..muszę Wam powiedzieć, ze strasznie mi sie podobają tez zajęcia...myślałam,
ze będzie jakoś tak nudno, że będziemy czuć się skrępowane..a tu:szok: tak fajnie...
 
POLKA, a może spróbuj sie zarejestrować do diabetologa, on Ci powie dokładnie, co możesz a co nie...ja od razu dostałam skierowanie ze szpitala na kontrolę i następną mam znowu w przyszłym tygodniu...bo tego cukru nie można sobie olać... :baffled::baffled::baffled:
 
POLKA, a może spróbuj sie zarejestrować do diabetologa, on Ci powie dokładnie, co możesz a co nie...ja od razu dostałam skierowanie ze szpitala na kontrolę i następną mam znowu w przyszłym tygodniu...bo tego cukru nie można sobie olać... :baffled::baffled::baffled:
 
Witam wszystkie Majóweczki!!!

My (ja i mój brzusio) jedziemy zaraz "w dowiedziny" do pracy, pochwalić się swoim przyrostem wagi :-D:-D:-D

Potem jadę na jakieś "dzidziusiowe" zakupki (obiecałam sobie, że juz nie kupuję żadnych ciuszków, bo mam wyprawkę w rozm.62 i 68 :-D:-D - skutki wyprzedaży w 5.10.15). Jedziemy też "podotykać" sobie wózeczki. W zasadzie jestem zdecydowana, ale chcę jeszcze sobie popatrzec "na żywo" i zobaczyć, jak się prowadzą :tak:

Miłego dzionka wszystkim, odezwę się popołudniu i może pochwalę się jakimiś zdobyczami
 
Ja jeszcze nic nie kupowałam. Ale mam straszna ochotę. W tym tygodniu planuje kupiś sobie jakieś koszule. Ostatnio miałam sen, że gdzieś miałam jechać ale nie byłam spakowana:/wię uznałam że czas na drobne zakupy:)
 
Dzień dobry Majóweczki!

U nas też szaro-buro, ociepliło się i śniegu brak... tym razem to już chyba naprawdę koniec zimy będzie..

Wyprawiłam Meza do pracy, teraz biore sie za sprzatanie, a pozniej sniadanko...
Ciag dalszy problemow ze snem u mnie - nie moge spac prawie w ogole, rano wstaje padnieta z bolem glowy. No nic.. juz coraz blizej konca wiec trzeba przetrwac.

Milego dnia!
 
hej dziewczyny u nas tez straszna pogoda strasznie ponuro i zimno

a ja musze siedziec dzis do 12 przy kompie i robic konspekt chyba sie nie wyrobie:angry::angry::no::no:
 
reklama
Witam i ja!
Dzisiaj jestem po upuszczeniu krwii - jutro wyniki a pojutrze wizyta u ginki.
Spodziewam się potwierdzenia dziewczynki :-)
Łania - współczuję kłopotów ze spaniem i łączę się z Tobą w bólu, aczkolwiek z innych powodów. Mieszko ostatnio budzi się w nocy, a jak nie on to mój mąż. I tak na zmianę "dbają" o to abym się niewysypiała. Od czerwca to już chyba w ogóle zapomnę co to znaczy spać w nocy :confused:
Anusiasac - oj, wiem co za dreszcz emocji Cię przeszywa w związku z remontem Waszego pokoju. Fajna sprawa. Juz tylko Maluszka Wam nim bedzie brakowało :-) Ale niedługo i on już sie pojawi!

Miłego dnia dla wszystkich.
 
Do góry