reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
maja_28
cudowne zasłonki, łózeczko twojej córci również śliczne :-):-):-) ja zanim urządzę pokoik mojej córci minie jeszcze sporo czasu, ale już planuje co i jak hehe.
 
IWONKA już mi obojetne z jakiej strony ten suwaczek a moze w moich ustawieniach nie jest ustawiona jakas opcja zebym go mogła wstawic .Już sama nie wiem a chce jakikolwiek bo juz tyle razy próbowałam ze rece opadaja .ze zdjeciem nie maialam takich problemów:no:a powiedz mi jeszcze co jest za pole pod ikonam wiadomości-co tam sie wstawia???????????(trackbacks)
Tego wogole sie nie uzywa..:no:jak robisz jak ja ci pisalam to powinno byc ok,A gdzie wklejasz ten kod skopiowany?
Mm dobrze ze juz wszystko ok:tak:
Maja super pokoik :tak:
A twoja corcia ladnie spi w swoim lozeczku? Nie przychodzi do was w nocy?

OlaK no prosze jaki madry synek:tak::-)
 
Cześć Dziewczyny!

Ja dziś jakoś nie miałam weny na pisanie...

Puchatka - co do imienia Maja, to my to samo wybraliśmy jak sie dowiedzielismy, ze bedzie dziewczynka... hoc mi sie caly czas wydawalo, ze chlopak bedzie, wiec wczesniej tylko imiona meskie mielismy wybrane...
A co do Twojego Meza: "Maja - Jedna z wersji imienia Maria. Pochodzenia najprawdopodobniej hebrajskiego, od słowa mariam (napawać radością) lub egipskiego meri-jam (ukochana przez Boga). W Polsce częściej nadawane dopiero po drugiej wojnie światowej. Zdrobnienia: Majka. Inne formy: Maia. Obce formy: Maja, Maia, Maya (ogólnie przyj. forma)
Czyli jak by sie uprzec, to prawie Maria.;-)

Ola - no a co mamusia bedzie balaganic w pokoju syna - niewolno.;-)
 
Witajcie wieczorowa porą!

Aniusia, niee kupuj za duzoo butelek, bo moze się okazać, ze nawet najlepsze nie będą twojemu dziecku pasowały, w kazdej chwili możesz potem cos dokupić

co do krawienia z nosa i dziąseł, moja lekarka kazała mi brac wit C albo rutinoscorbin, zeby uszczelnic naczynia krwionośne

Polka, ruchy musisz czuc do końca, dokladnie jak pisała Iwonka. Gdybys nie czuła, to znaczy ze dzieje się cos niedobrego i trzeba jechac do lekarza

Maja, pokoik super, widze, ze caly z ikei, lóżko tez mi sie podoba, tez myslałam o takim dla Kubasa, ale ono chyba bardziej dla dziewczyki pasuje... bede musiala niedlugo mu cos kupic, bo lóżeczko ze szczebelkami to on juz siostrzyczce odstapił


A ja jutro rano jade robic badania, zeby wyniki były na czwartek, bo mam wtedy wizyte, a zeżarłam dzisiaj ogromne lody z bita śmietaną!!! ciekawe jak mi cukier wyjdzie...
 
Juana - ja przed ostatnimi badaniami zaaplikowalam sobie mega porcje slodyczy wieczorem dzien przed, a badania wyszly bardzo dobrze, wiec wydaje mi sie, ze nie ma to wiekszego wplywu.
 
Dobranoc kochane majóweczki!
Oj cięzki tydzień przede mną z chorym Maksiem w domku i mnóstwem pracy (choć i tak część odwołałam). Ale przynajmniej Maksio w znakomitym humorze i powiedziałabym wręcz że mniej marudny niż na co dzień.
do jutra!!
 
reklama
dobranoc,
Iwonka, Maja śpi u siebie, czasem przychodzi ok. 4-5 rano do nas, bo ma fazę na maszkary i cienie na ścianie :baffled::confused: takie wiek niestety, wyobraźnia pracuje na najwyższych obrottach, hehe
więc od kilku dni śpi przy lampce nocnej, żeby rzadnych cieni nie było:-p
 
Do góry