reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam po kilkudniowej przerwie.W srode trafilam do szpitala bo mialam jakies skurcze ale juz w czwartek rano wszystko ustapilo tylko mnie na obserwacje zostawili.Jak do tej pory to tak malo sie oszczedzalam i czesto niemal zapominalam ze w ciazy jestem ,ale jak sie dowiedzialam,ze jedna dziewczyna z sali urodzila coreczke w 27 tyg ciazy,ktora wazyla 900g:szok: to mna otrzasnelo i zaczelam sie niezle stresowac ,ze wlasciwie ja tez w kazdej chwili moglabym juz urodzic wiec musze zrobic wszystko zeby jednak wytrzymac z malym lokatorem w brzuchu jak najblizej maja.
 
no mm to nie przelewki lepiej na siebie uwazac... ja juz to przeszlam wiec wiem
a ja mamm dzisiaj strasznie senny dzien w dodatku pojechalam odebrac pit a oni mi go wyslali i sie z moim pitem minelam... ale dupa...wczoraj sie obladlam tyle zelek obsypanych cukrem ze jeszcze mnie jezyk szczypie..:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
trzymajcie za mnie kciuki w czwartek idziemy do lekarza na usg i badanie kontrolne mam nadzieje ze sie potwierdzi dziewczynka:tak::tak: i nic sie do tego czasu nie zmienilo z szyjka ani macica
 
Lekarz nie mówił, co można a co nie, nie można to na pewno słodkiego. DZięki za dodatkowe info, no cóż pomęcze się dalej:zawstydzona/y:
 
IWONKA już mi obojetne z jakiej strony ten suwaczek a moze w moich ustawieniach nie jest ustawiona jakas opcja zebym go mogła wstawic .Już sama nie wiem a chce jakikolwiek bo juz tyle razy próbowałam ze rece opadaja .ze zdjeciem nie maialam takich problemów:no:a powiedz mi jeszcze co jest za pole pod ikonam wiadomości-co tam sie wstawia???????????(trackbacks)
 
Witam kochane!
Własnie wróciłam z dzidziusiowych zakupków, w sumie udane, kupiłam 2 prześcieradełka, turystyczny podkład do przewijania, kosmetyki dla dzidzi, a dla mnie krem przeciw rozstępom i wkładki laktacyjne.
Jutro powinna przyjśc przesyłka z 2 koszulami do karmenia i może pościel już przyślą też.
O jak ja lubię takie zakupy, a zostało mi naprawde niewiele.

dziubek82
ja tez miałam krwawnienia z nosa, to podobno normalne, może być też przyczyną osłabienia i równiez krwawnienia z dziąseł się powtarzają. Czasam mam nawet metaliczny posmak krwi w buzi.

aniusia80
ja kupiłam tylko 2 buteleczki firmy NUK, podobno dobre.

cfcigir
moją zmora też sa zgagi, najczęściej jak się kłade do łóżka, a nie jem przed spaniem conajmniej 3 godziny.

Iwonka
wierzę że Vanesska niedługo osiągnie ten etap i siądzie w końcu na nocniczek z przyjemnością.

mm81
trzymaj się kochana, uszy do góry, urodzimy w terminie, przypadki się zdarzają że dzieje się to czasami wcześniej, ale majóweczki sa twarde i wytrzymamy jeszcze kilkanaście tygodni.

Kathy_24
jak będziesz miała wygenerowany kod suwaczka (ten BBcode) robisz kopiuj i wklej w ustawieniach --> edytuj podpis


:-):-):-):-):-)
 
reklama
MM, uważaj na siebie! Domyślam się, że skoro niebawem się przeprowadzasz, to i tak już będziesz na zwolnieniu i będziesz mogła więcej wypoczywać?

Madamagda, fajne zakupki zrobiłas - ja też lubię kupowac dla dzieciaczków. Własnie czekam na wózeczek dla maleństwa.

Kathy, w jakim wieku jest Twoja pierwsza pociecha?

A ja własnie robię (hmm powiedzmy zaczynam robić) porządki w pokoju, który będzie pokojem Maksia - niestety tutaj też będzie stał mój komputer itd chyba że się przeniosę z pracą do pokoju pasierba który bywa u nas w weekendy. Chcę Maksiowi kupić ładne "dziecinne" zasłonki (powiedział, że mają być zielone - bardzo lubi zielony kolor), kilka obrazków na ściany, itp.

A Maks dziś w czasie tych porządków mnie zaskoczył.... otóż położyłam jakieś książki na łóżku, a on mi na to "nie kładź tutaj - to mój pokój! Mamusi pokój w sypialni". Mały cwaniaczek mój kochany!
 
Do góry