reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Hej majowe grubaski ;-)
U nas dzisiaj biało i ponuro, śnieg powoli się topi i taka chlapa się zrobiła bleee mam nadzieję że już wiosna będzie :tak: byłam dzisiaj odebrać wyniki z krzywej cukrowej i są super, wogóle na czczo cukier mam na pograniczu dolnej granicy pewnie dlatego tak mnie kusi czekolada ale ja się trzymam i trzy kawałeczki dziennie :tak: Przed ciążą po tabliczce jadłam a byłam chuda jak palec :-) No i hemoglobinka mi się poprawiła na 13,3 z 11 aż dziwne może po tym żelazie, albo poprzedni lekarz mi na siłę to żelazo zapisał, kiedyś byłam u niego świadkiem jak czekałam w poczekalni, jak przyszła przedstawicielka z tej firmy i mówiła mu że spadło u niego spożycie na ten lek, a taki dobry i wpgóle dała mu pamięć do komputera jakieś inne gadżety i całkiem przypadkiem mi potem zapisał to żelazo :dry:Więc nie wiem ale lepiej się po nim czuję więc mogę brać:-)

Puchatko - mój tata jest takim tradycjonalistą :-) Też się burzył bo nie ma świętej Oliwii ale na drugie ma Maria :tak:;-)
Polka - bo chyba tak jest jak ma się już problem to tak skacze, moja babcia ma generalnie cukrzycę i czasami ma takie skoki że szkoda gadać na przykład ostatnio miała z 256 na 60 :shocked2:
 
Puchatka - zgadzam się z Olą Może mężuś się zadowoli 2 imieniem jakiejś świętej :) U mnie rodzice własnie tak rozwiązali sytuację ze mną.

Magdalena - właśnie zaczniemy plany po urodzeniu dzidzia. W góry tez można jechać we wrześniu więc może wtedy się wybiarzemy:)
 
Powiedzcie mi proszę do którego miesiąca ciąży czuć ruchy dziecka? do samego końca czy jest moment że tych ruchów już się nie czuje? ja słyszałam kilka wersji na tenh temat, dlatego Was pytam:confused:
 
Bo jeśli ma się problemy z cukrem, to nie można jeść ani muesli, ani płatków kukurydzianych..najwyżej owsiane i to małe ilości i nie za często..nie mówił Ci o tym lekarz??? Mleko nie ma glukozy, ale ma laktozę, która podwyższa poziom cukru..tym bardziej mleko 2% odpada...ja jeśli mam takie mleko, to przed ugotowaniem rozcieńczam je pół na pół z wodą...odpadają też jogurty owocowe, maślanki smakowe...można co najwyżej jeść jogurty naturalne i kefiry, ale to tez raz na jakiś czas....:baffled::baffled::baffled::baffled:

Anula norma jest do 130 a ja mam po śniadanku - 2% mleko z musli 160 !!!!!!!!!! :wściekła/y:
zgroza mówie Wam:baffled:
 
reklama
Kathy Polka ci pokazala strone gdzie jest instrukcja wklejania suwaczkow i tam jak mozesz rob proby zeby tu nie zasmiecac:tak:;-)i ja tez dalam ci instrukcje...a z jakiej strony chcesz suwaczek?podaj mi nazwe lub daj linka
Polka do konca ciazy powinno byc czuc ruchy dziecka choc nie tak intensywnie bo dziecko nie ma miejsca poprostu ale powinno sie je odczuwac i to jest wazne,bo przewaznie od 30 tyg ciazy lekarze moiwa zeby liczyc i zapisywac ruchy dziecka dwa razy dziennie,np po sniadaniu i po innym jedzeniu bo wtedy dziecko ma wieksza aktywnosc i powinno byc w ciagu godziny okolo 10 ruchow odczuwalnych jesli tak jest to jest wszytko ok:tak::-) Mi tak kazali ale masz tu strone z inna metoda liczenia ruchow:-)

Karta ruch�w p�odu :: Zdrowie kobiety

liczenie ruchow dziecka - Szukaj w Google
 
Do góry