reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Mi też leci krew z nosa zawsze rano na poczatku tylko takie sladowe ilosci a teraz juz wiecej czasem w dzien ale bardzo rzadko ale to nie sa jakies krwotoki tylko takie jakby własnie troche z naczynek i z katarem wiec chyba normalne
 
reklama
U nas w miare pozytywnie zakończylismy weekend :-)bo w bardzo dobrych stosunkach choc wczoraj pierwsze pól dnia to miałam znów niesamowity skok hormonow i byłam taka zła z niczego ale po południu pojechalismy na basen to mi przeszlo i fajnie bylo tak troche sie rozluznilam i nawet nie zmeczyłam a na wieczor bawilismy sie z mała najsmieszniejsze to jest to ze ona zawsze zaczyna szalec jak tatus mowi juz mi zebym przstała w koncu gadac bo on chce spac a dzidzia jest
juz wyszkolona i nie daje tatusiowi haha :-D

Wszystkim majacym problemy tez życze pozytywnych rozwiazan trzymam kciuki:happy2:
 
no ale w książce są obrazki :-) i moim zdaniem to lepiej przemawia do dziecka, możesz nawiązać do niej, zamienić imiona itp.
chodzi o stworzenie bajki terapeutycznej, z filmem tego nie zrobisz...zawsze polecam w pracy terapeut. z dzieciakami książeczki, nigdy DvD :tak::tak::tak:
Kupie i tak jak gdzies znajde...:tak:a czy pomoze to sie okaze:sorry2:i tak troszke odczekam teraz
 
Witajcie majóweczki!!!
Olu serdecznie współczuje bo takie przejścia są trudne w każdym czasie a jeszcze w ciąży tym bardziej tulam mocno:tak::tak::tak:
No a ja dziś juz po USG i będziemy raczej mieli córeczkę ale to nie na 100 % bo ślicznie nasze maleństwo zaciskało nóżki i przy okazji zdązyłam się posprzeczać z mężem bo ustaliliśmy że jak dziewczynka to będzie Maja ale jak teraz może być dziewczynka to ona ma jakieś zastrzeżenia że nie ma takiej świętej i że w jego rodzinie nikt się tak nie nazywa normalnie opadły mi ręce to jego dzisiejsze głupie gadanie tłumaczę sobie tym że on od wczoraj ma gorączkę ale mnie ruszyło normlanie bestia przewrotna jedna:angry:
 
Witam w ten pochmurny poniedziałek ,wstałam dosyć późno i dopiero zasiadłam do kompa.Dziś poróbuje samodzielnie wkleić jakiś suwaczek mm nadzieje ,że sie uda ;-).Widze,że na tapecie problemy nocnikowe:-D.Ja to już mam dalekoooooooo za sobą no i przedemna dopiero za jakiś czas...
 
Witam Was u mnie też pochmurno i tak jak Kathy też nie dawno wstałam. Ten mój cukier doprowadza mnie do szału skacze jak nie wiem co :wściekła/y:czasami się zastanawiam już co tu zjeść a kombinacji już tyle przerabiam że rodzice się ze mnie śmieją. Mama mówi żebym nie sfiksowała przez to kombinowanie i jadła:angry:
 
Puchatka, oj widzę że masz niezwykle tradycyjnego męża ;-);-) Dajcie małej jakieś drugie "święte" imię i może będzie dobrze?
 
reklama
Kathy spróbuj jeszcze raz, a jak chcesz zobaczyć czy się w końcu pojawi suwaczek to przed zatwierdzeniem odpowiedzi kliknij na podgląd wiadomości. Wtedy zobaczysz czy jest:tak: Powodzonka
 
Do góry